"USB Aygıtı Tanımadı" sorununa çözüm aranıyor... YARDIM

Sponsorlu Bağlantılar

_enqin_

_enqin_

Üye
arkadaşlar ön usb ye uzatıcı takarsanız tanımaz çünkü ön usb de kaplo vardır ve bu tanımasını engeller en iyisi arkasına takın

54murat54

Üye
Kasanın arkasından taktım oldu :D sağolun

mstfa212

Üye
bendede usb tanınmadı sorunu var ama galıba bu sorun programla halledılmıyecek gırıslerde temassızlık olmus...

dj_emrah

dj_emrah

Üye
arkadaşlar benim bi tane 4 gb kingston flaşım vardı önceden çalışıyodu:hmmm bişiler oldu noldu bilmiom :bilmmbigün taktım pc me usb aygıtı tanınmıyor hatası verdi ne yapabilirim lütfen yardım edin
:allalla:ayrıca vista home premium kullanıyrm

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
öbür usb çıkışlarınada kullan arkadasım her usb girişi farklı tanıyor flashbelleği bendede öyle

dj_emrah

dj_emrah

Üye
hepsini denedim kardeş ayrıca diğer bilgisayarlara da taktım yine açmadı

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
usb pc ye takılı iken pc ye format at çözülür belki.

waRn_aLion

waRn_aLion

Üye
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi böyle bi sorunla karşılaşıyorum. "USB Aygıt Tanınmadı" ....
.
Flash Bellek,Dijital Fotograf Makinası fln. bağlayınca bu hatayı veriyor. Ama ilginçtir ki Nokia 6300'ı Veri Saklama modunda bağlayınca bi sorun olmuyor.
Çözümünü bilen veya yardım edebilecek var mı ?? :ah :ağlarım: :(

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
baska portlara takmayı dene.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Flash bellek vs. çalışıyor mu?

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Veritabanı çökmüş olabilir.Biçimlendirmeyi denedin mi?

waRn_aLion

waRn_aLion

Üye
Flash bellek,Dijital Foto. Makinası, Kart okuyucu,Mp3 çalar fln hepsine aynı şeyi diyor. Ama 6300ı data kablosuyla veri depolama modunda bağladığımda normal okuyor.

~Bütün portlara denedim teker teker iki üç kere taktım çıkarttım ama yinede aynı hatayı veriyor.
Nette de bir sürü konu var ama hiç biri çözümü yazmıyor :s
Yardım edin lüTfen :cnfsd::s

alierhaN

Üye
ben sinirimden usb kablosunun metalini dişledim çalıştı :D

--------------- Ekleme ---------------

büyük bir ihtimalle temassızlıktan yapıyor

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
benimde vardı 6300 bendede aynı hatayı veriyordu çözüm kabloda başka küçük bir kabloyla dene olucaktır ben denedim oldu.. :)

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
bencede format tek yol öle sorunlarda hem daha da rahatlar bilgisayarın... :)

cafersev

Üye
selam benim leptop da 3 tane giriş var ikisinde USB AYGITI TANIMADI HATASI veriyor yardım edecek bi ALLAHIN kulu yokmu ...

napster6300

Üye
arkadaşlar bendede aynı sorun vardı bunun nedeni usb kablolunuzn uzun olması fazla güç istiyor; bu yuzden kabloyu kısaltmanız yada daha yeni bir kısa kablo almanız gerekıyor ;)

m.firat34

Üye
"edit"
Arkadaşlar,bilgisayarımızla öyle içiçeyiz ki en ufak birşey olmasıyla nedenini araştırıyoruz.Kurcalıyoruz araştırıyoruz bazen buluyoruz bazen bulamıyoruz.Ama pes etmiyoruz.Kervan Blog olarak 3 aydır çözemediğim ama bir okadarda nedenini öğrenmek istediğim "Usb Aygıtı tanınmadı" cümlesine bu son zamanlarda bayağı gıcık oldum.Bizim emektar yazıcıyı takarken yaptı bunu neredeyse atacatım hani yazıcıyı...Ama daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım.En azından şimdiye kadar.

Bu cümle kafamda takıldı ne olabilir di acaba çözümü...Bulabilecekmiydim.Aratırmadığım site kalmadı.
Yok efendim Kablodandır,yok efendim Biostan usb 2 yi (Enable) açmalıymışız.
Regedit ayarlarına mı girmediğim kaldı...Efendim İnf sürücülerimi yüklenmedi.Usb kök hubları kaldırıp tekrar değişiklikleri tarat demediğimmi kaldı.Driver yüklemeleri software yüklemeleri... Daha aklınıza ne gelirse.Hatta geçenlerde kablolardanmısdır diye Pc deep clean yaptım ki Pc ömrü hayatında bunu görmemiştir.İyi de oldu ama sonuç.... sıfır.Belki sonuç alan arkadaşlar olabilir ama bendeki Aaaa....aaaa....olmadı...

Evet şimdi söyleyeceğim şey % 1000 belki %10000000 kesin çözümüdür.

Sıkı durun şimdi.

istersensor

istersensor

Üye
Arkadaşım .. Bilgisayarım>>yönet>>aygıt yöneticisi ne gir .. Usb portlarının hepsini kaldır de .. Yeniden yükleyecek otomatik olarak o zaman düzelir ..
Autoroun virüslerini sil .. Forumda nasıl silineceği bulunuyor..

Asi57 arkadaşım sende autoroun virüslerini sil

55lim

Üye
sana zahmet usb şifresini nasıl kaldırabilirim onuda yazarsanız sevınırım

Üst Alt