ürün barkod , ülke kodları

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
O halde uludağ gazoz içelim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hangi market ?
İstanbul'da yerel marketlere bi bakam cumartesi günü
internette gördümde nerede satılıyor bilmiyorum. fanta ve siyah kula çıkartmış. cola turkayıda eledim capon malı diye. arkadaş önüne gelen şeyi satmışlar. herşeyi anlarımda hacı şakiri neden satarsın ne istedin hacılardan

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Baydırman

Baydırman

Moderator
Meysu cola varmış ama hiç görmedim :hmmm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Meysu cola varmış ama hiç görmedim :hmmm
nerede yaşıyorsunuz kurban olayım :lac:

hakmar ist de değilmiydi buyrun efenim şipariş verin ayağınıza gelsin
Mesaj birleştirildi:

gonyalı

gonyalı

Üye

Mesaj birleştirildi:

Ben hakmar ı angarada zannediyodum
Bizim bu yakınlarda yok yarından sonraki gün bi bakam
Bulursam alıp tadına bakam
Mesaj birleştirildi:

İstanbul'un Anadolu yakasında imiş
Ben Avrupalıyım ama Anadolu çocuklarının avrupali cucuguyum
Havada bulut meysu kolayı unut :(

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben hakmar ı angarada zannediyodum
Bizim bu yakınlarda yok yarından sonraki gün bi bakam
Bulursam alıp tadına bakam
Mesaj birleştirildi:

İstanbul'un Anadolu yakasında imiş
Ben Avrupalıyım ama Anadolu çocuklarının avrupali cucuguyum
Havada bulut meysu kolayı unut :(
istanbulda olduğun halde nasıl bilmezsin al sana elhamdullillah de :sahan: yada ya rabbi şükür.

angarada daha denk gelmedim marketlerde şu sıra 2.5 cola turka var ama oda capon malı diye almıyorum. gazlı içecekleri çok aramam. bir ara torkunun noon u vardı koli koli alıyordum onlardan ama onlarında tüketim tarihi 6 ay diye raflarda kalıyordu. o yüzden üretmiyorlar daha kutusu var. dün cola turkanın 1.5 lt sini gördüm ama yine almadım tabisi gider çamlıca alırım sarı kulasından

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Baydırman

Baydırman

Moderator

Mesaj birleştirildi:

Ben Angaralıyım :zong:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İstanbullu didin sopa:
aklımda öyle kaldı :$ gimatta meysu kola var 2.5 lt 25tl filandı alıp getireyim istersen :kro2: kolası hoşuma gitti aslında güzel gibi. birde sarıyerinkini deneyeceğim normalde çok içmem ama arada iyi oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
aklımda öyle kaldı :$ gimatta meysu kola var 2.5 lt 25tl filandı alıp getireyim istersen :kro2: kolası hoşuma gitti aslında güzel gibi. birde sarıyerinkini deneyeceğim normalde çok içmem ama arada iyi oluyor.
Bir denemek lazım :yavrum:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bir denemek lazım :yavrum:
denedim asıdı fazla ama güzel bence. 2.5 lt harici bulursam alırcam 24 tane filan. 2.5 çabuk bitenbirşey olmayınca gazıda kaçırıyor. sarıyerin kolasını içtim biraz daha tatsız sankı meysu iyi gibi. torku noondan sonra kesinlikle meysu kola derim

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
denedim asıdı fazla ama güzel bence. 2.5 lt harici bulursam alırcam 24 tane filan. 2.5 çabuk bitenbirşey olmayınca gazıda kaçırıyor. sarıyerin kolasını içtim biraz daha tatsız sankı meysu iyi gibi. torku noondan sonra kesinlikle meysu kola derim
Yani zaten güzel bir şey de değil kola denen meret de illa alınacaksa yerli alınsın israille filistinle de alakası yok bunun her zaman yerli malı :turkiye:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yani zaten güzel bir şey de değil kola denen meret de illa alınacaksa yerli alınsın israille filistinle de alakası yok bunun her zaman yerli malı :turkiye:
yok torku iyiydi yinede arada arıyorum açıkcası. misafir vs gelincede daya gitsin :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Torkununki kola değildi diye biliyorum :hmmm
onun ne olduğu belli değildi ama güzeldi doğaldıda sözde olsa. alır içiyordum srekli. fakat 1.5 lt sini kaldırdılar sanırım satılmıyor diye

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
onun ne olduğu belli değildi ama güzeldi doğaldıda sözde olsa. alır içiyordum srekli. fakat 1.5 lt sini kaldırdılar sanırım satılmıyor diye
Yerli sağlam güzel bir şeyler çıkmıyor millet alsın :ah