Unutulur Herşey Zamanla, İnan Bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Unutulur hersey zamanla inan bana. Hatırlamaz insan qecmisini, belki de hatırlamak istemediqindendir o susuş kelimeleri.. Boqazında düqümlenir de yutkunamaz. Cünkü o’dur olan bitenin sebebi. .
Zor kelimelerdir bunlar. Adını soyadını soran insana verilen cevap qibi…

Yasadıklarımız iyi oldu aslında derler biten ilişkinin ardından ne qarip dimi..Hatta bazen derler ki, iyiki ayrıldık be sevqili..!
Bana kalırsa qömülmeli.
Ne olursa olsun, susdurma yüreqini..!

Aqır qelir kimisinin bedenine ayrılık. Oysa bence cok ucuz ve basit. Kaldıqın yerden aynen devam etmeLi. : )
Olurda dönesin qelir , sakın dönme acıtıqın qibi kapa kapını! Ve Dön qeri.. Bundan sonra işim olmaz senle bilesin. Yüzüne tokat qibi çarpsa da, ört kapını ve qir iceri. Sessiz sakin yaşa hayatını benim qibi

Birqün olsun sarılmadı hayat bana. Ne kadar acizdim bu yüzden, mutluluqa..
Silah namlularıyla qeçti benim hayatım. Ha vurdum ha vurucam derken hep qeri çekilmelerle..Yada hep korkularla demeli! Sen ne dersen de..
Günler doluyor yavaş yavaş..Bize ayrılan sürenin sonuna qeliyoruz var farkına! Bin kere de qelsek şu dünyaya, anlamayız kıymetini,yine yaşarız acıyla…

Unutulur hersey zamanla inan bana. Bak nasıl unuttum seni dolacak yerin başkalarıyla..
Unutulur hersey zamanla inan bana. . .

Kimbilir belkide ummadık bir yerde karşılaşırız bir dahakine.. Ama bu sefer hazırlıklı olacaqımdan emin olabilirsin. En azından daha dimdik olacaqımdan.. Cünkü cokdaaan unutmuş olacaqım seni. Cünkü cokdaan dolacak yerin.ve silinmis olacak qecmisim/qecmisin .
Belkide ummadık biryerde karşılaşırız bir dahakine.. O zamana kadar elveda demeli yaşanan her şeye..!
Yinede, ne olursa olsun, susdurma yüreqini! Ve kimsenin susturmasına izin verm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Reşwan
Cevap
2
Görüntüleme
1K
-efşan
Love Prince
  • Kilitli
MSN Messenger Favori Nickler
    • Beğen
Cevap
2
Görüntüleme
5K
Love Prince
Haydar
Cevap
8
Görüntüleme
5K
Gönüldaş
Romantik Prens
  • Kilitli
MSN Messenger SuPéR Msn Nickléri
Cevap
0
Görüntüleme
3K
Romantik Prens
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt