Adına ´aşk´ Dediğim Aptalın Sazı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi

Büyüleyici bir özelliqi vardı cözemedim qitti. Her bakışımda biraz daha..biraz daha canım ceker. Dalmak ister qözlerim. Saatlerce izleyebilirdim oysaki.bakardım..bakardım..süzerdim seni. Fark ederdin belki.. Etmeliydin! Etmen icin di bütün cabam! Fark etmen icin di..Ama artık sadece qecmisin tozlu raflarında kalan bir cümle olducıktı… -di Li qecmis zamandı hep kullandıqım.. bazen de –miş .. bilmezdim bazı huylarını..Duyulan qecmis zamana rivayet ederdimmecburen.. Şimdiki zamanı kullanamadım qitti sana..Nasıldır bilmem. İnan ki bilmem! Yine sayende siliyorum qecmişimi..Geçmişimdeki sen’i ben’i biz’i ..

Günlük tutarken kücük kücük notlar da sıkıştırmışım aralara.. DipNot!DipNot! diye diye doldurmuşum tüm sayfaları.. Sadece onları okuduqunda bile bir anlama varabiliyormuşsun..Sadece onları okuduqunda bile ben’deki sen’i çözebiliyormuşsun.. Anlıyacağın; verdiqim sayfaların sadece sonlarına bak sevqili .. benim icin bulabileceqin her şeyin yeri…

Kod:
‘a$k’ ..
Adına ‘a$k’ dediqim aptalın sazı! Diyar diyar dolaştıqım sacmalık ! bir tutam öpücük kimi zaman bir bakış.. Sacmalık ! Saçma sapan rüyalar..Terleyerek uyanmalar..Nostalji şarkı sözleri sözlerilarda akla qelen ilk kişi..midir aşk dediqiniz heyhat?!

Gercekten büyüleyici midir yoksa ben mi mübalağa yapıyorum yapma gereği duyuyorum;bunu da bir türlü cözemiyorum… Yardım istiyorum elimi uzatıyorum..Olmadı kalbimi koyuyorum (daha deqerli qörür belki diye).. Yok! Oda yetmiyor bedenimi koyuyorum istemiyor! Daha verebilecek bir şeyim yok! Diyorum..aldırmıyor. Demiyor ki ; “benim sana verecek hicbirseyim yok!” Demiyor ki; “Daha dere yok ortadasıvama çalışmaları boşa…” Demiyorki; “Unut beni! ben de öksüzüm
sen qibi ! ”

bilmek de yetmiyor bazen..
bilmek de anlatamıyor derdi kederi.. Cözüm bulamıyor.Aldanıyor !
Kahrolasıca…
Nerden esti bu hayat bana ?

alıntı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...