ünlülerden akla ziyan cümleler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
# Mozart dinlemiyorum,ama Türkiye'ye gelirse konserine mutlaka giderim.(EMRAH)
# Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu.İlk iki seti de kaybetti.Şimdi kaybedecek daha çok hiçbir şeyi yok!(FİNAL MAÇINI ANLATAN TRT SPİKERİ)
# Bu tokat olayından sonra hayata bakış açım değişti,artık herşeye daha pozitif bakıyorum(HANDE ATAİZİ)
# Coly, top diye Hasan'a vurdu.Ama Hasan'ın kafası da top gibi baksana.Vurabilir insan.(TÜRKİYE-SENEGAL MAÇI YORUMCUSU ÖMER ÜRÜNDÜL)
# Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz..(BROOKE SHİELDS)
# Gazeteci sorusu:"Türkan hanım ,gözlerinizi bağışlamayı düşünür müsünüz?"
Türkan şoray'ın ceabı:"Bugün mü?"
# Vücudundan kurtul.Sadece zihnin ve ruhunla yaşa...O zaman toprağın altında nefes alabilirsin.(CÜNEYT ARKIN
 
iremm

iremm

Üye
Coly, top diye Hasan'a vurdu.Ama Hasan'ın kafası da top gibi baksana.Vurabilir insan.(TÜRKİYE-SENEGAL MAÇI YORUMCUSU ÖMER ÜRÜNDÜL :kop::kop:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt