Kadın Sözlüğü,ünlülerin Akıl Almaz Gafları,dünyayı Küçültseydik,

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Kadın Sözlüğü,ünlülerin Akıl Almaz Gafları,dünyayı Küçültseydik,

Anlaşılması güç olan kadın milletini anlamanız için bir fırsat.Hayatın her alanında ihtiyacınız olacaktır.Kırtasiyelerden mutlaka isteyin.

<strike>----------------------------------------------------------------------------</strike>

Ünlülerden Seçmece Gaflar
Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadasimi içime alan biri değilimdir&#33;&#33;&#33;
(Deniz Akkaya)
Kanada gibi denizaşırı ülkelerde çok bulundum...
(Amerika&#39;dan Britney Spears)

Nodalıklar to, todalıklar no...
(Bülent Ecevit)

İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz, öküze bile ilham verir...
(Serdar Ortaç)

Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Ben yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim..
(Hülya Avşar)

Uzun vadede politikada iyi şeyler yapmak istiyorum. Manken arkadaşlarım da bana destek oluyor...
(Tuğba Özay)

Mozart dinlemiyorum ama Türkiye&#39;ye gelirse konserine mutlaka giderim.(Emrah)

Şimdi de Pink Floyd ve arkadaşları söylüyor: The Wall... (TRT 3spikeri)

57. Hükümet &#39;tekno partilerin&#39; açılmasına yardımcı oldu... (Bülent Ecevit)

Kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. İlk iki seti kaybetti. Şimdi kaybedecek daha çok hiç birşeyi yok&#33;..
(Wimbledon erkekler final maçını anlatan TRT spikeri)

Öyle bir sivilce ilacı kullanıyorum ki bir sene içicem bir daha ömür boyu hiç sivilce çıkmayacak. İşte öyle bir sivilce ilacı aldım ben...
(Güzide Duran)

Alpay arka ayağını burktu&#33;..
Türkiye-Brezilya maçından...)

Annem bana &#39;O. Çocuğu&#33;&#39; diye bağırdığında oluşan ironiyi hiç bir zaman anlamadı...
(Jack Nicholson)

İnsan sevdiğine &#39;Sana geleceğine bana gelsin&#39; der. Öyle değil midir ya? Herkesin bir bebeği vardır...
(İbrahim Tatlıses)

Bu tokat olayından sonra hayata bakış açım değişti, artık her şeye daha pozitif bakıyorum...
(Hande Ataizi)

Coly, top diye Hasan&#39;a vurdu. Ama Hasan&#39;ın kafası da top gibi baksana. Vurabilir insan...
(Türkiye - Senegal maçı yorumcusu Ömer Üründül)

Sigara öldürür ve eğer ölürseniz hayatınızın önemli bir parçasını kaybedersiniz...
(Brooke Shields)

Chicago&#39;ya gelmek istedim çünkü Chicago 52 eyaletimizden biri...
(Raquel Welch;)
Not 1: Amerika&#39;daki eyalet sayısı50,
Not 2: Chicago eyalet değil

Ben şimdi parçayı Cengiz&#39;in bana öğrettiği gibi okumadım. Cengiz bana bi nağmeler öğretiyor, çok değişik oluyor. Eğer öyle okursam hakikaten çok güzel oluyor...
(Seren Serengil)

Annem hakikaten çok kaliteli bir sanatçı annesi...
(Seren Serengil)

Belçikalılar sahada 4-4-2 şeklinde dizilmişler...
(İngiltere-Danimarka maçını sunan TRT spikeri)

Hadi len bir kıta okiim...
(İzzet Yıldızhan, Tgrt&#39;deki şovunda seyircilere doğru söyledi)

Gazeteci Sorusu: &#39;Türkan Hanım, gözlerinizi bağışlamayı düşünür müsünüz?&#39;
Türkan Şoray yanıtı: &#39;Bugün mü?&#39;

Parlamentodan, 500&#39;ü aşkın başbakan çıkar...
(Osman Durmuş)

&#39;Senin ağzını yerim&#39; toplumda çok sık kullanıldığı için böyle bir şarkı çıkarttım...
(Sinan Özen)

Vücudundan kurtul. Sadece zihnin ve ruhunla yaşa... O zaman toprağın altında nefes alabilirsin...
(Cüneyt Arkın)

<strike>----------------------------------------------------------------------------</strike>

Dünya nüfusunun mevcut halkların nispetlerini muhafaza ederek,100 kişilik bir köy kadar küçültebilseydik, bu köy söyle olacaktı:

57 Asyalı,
21 Avrupalı,
14 Amerikalı (Kuzey,Orta,Güney) ve
8 Afrikalı.
Bunların 52&#39;si kadın, 48&#39;i erkek olacaktı.

30 beyaz, 70 beyaz olmayan,

30 Hıristiyan, 70 Hıristiyan olmayan,

89 Heteroseksüel, 11 homoseksüel.

6 kişi bütün servetin % 59&#39;una sahip olacaktı ve bunların hepsi ABD kökenli olacaktı.

80 kişi kötü evlerde yaşayacaktı,

70 kişi okuma-yazma bilmeyecekti,

1i ölmek üzere, 1i de doğmak üzere olacaktı.

1 kişi bilgisayar sahibi, 1 kişi de (evet, sadece 1kişi) üniversite mezunu olacaktı.

Simdi şunları göz önünde bulundurun:

Eğer bu sabah hastalıklı değil de sağlıklı uyanmış iseniz, 1 hafta sonrasını göremeyecek olan 1 milyon insandan daha şanslısınız.

Bir harp tehlikesi ile, işkence görmek ihtimali ile, aç kalma korkusu ile karşı karşıya değilseniz, 500 milyon insandan daha iyisiniz.

Tutuklanmaktan, işkence görmekten yahut öldürülmekten korkmadan ibadethaneye gidebiliyorsanız 3 milyar kişiden daha iyi bir sansa sahipsiniz.

Buzdolabınızda yiyeceğiniz, üzerinizde elbiseniz ve başınızı sokup uyuyabileceğiniz bir eviniz varsa, dünyadaki insanların % 75&#39;inden daha zenginsiniz.

Bankada ve cüzdanınızda para varsa, dünyanın en imtiyazlı % 8&#39;i arasındasınız.

Anneniz, babanız sağ ise, siz bu dünyada nâdir kişilerden birisiniz.

Birisi sizi düşündü ve bunu gönderdi, çünkü okuma yazma bilmeyen 2 milyar kişiden biri değilsiniz.

Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış, kimse seni üzememiş gibi sev, kimse seni seyretmiyormuş gibi danset, kimse seni dinlemiyormuş gibi şarkı söyle... Ve bu mesajı dostlarına gönder.

Göndermezsen hiçbir şey olmaz. Ama gönderirsen; belki bunu okuyan birisi gülümser...

Veya...
Veya sen gene her zaman yaptığın gibi; nereye olduğunu bilmeden, kan ter içinde koşmaya ve hayattan şikayet etmeye devam et &#33;

Ünlülerin Garip Konuşmaları
Salak olabilirim ama aptal asla.... ASENA
Ben meme kanserine şahsen karşıyım.... SİNEM GÜVEN

Mozart Türkiye&#39;de konser vermeye gelirse tabi ki dinlemeye gideriz.....EMRAH

Allahı size emanet ediyorum.... TANSU CILLER

Tüneli kaçmak için mi kazdınız .... REHA MUHTAR

İsmini vermek istemeyen bir izleyici Filiz Ovar İngiltereden arıyor.... A TAKIMI

Kendime ait görüşlerim çok güçlü görüşlerim var ama onları her zaman onaylamıyorum..... CORC W BUSH

Polis yolu az sonra işlenecek bir cinayetin tatbikatı için kapattı....KANAL D ANA HABER

Eminem dünyaca ünlü bir grup biliyorsunuz değil mi arkadaşlar....BEYAZ

23.Yüzyılı yaşadığımız bu günlerde başıma gelen bu dram...Q KIZI REYHAN

Cinayetler dışında en düşük suç oranına sahibiz..... WASHINGTON D.C. VALİSİ MARION BARRY

Sigara içmek öldürür öldüğümüzde hayatimizin önemli bir bölümünü kaybederiz ....BROOKE SHIELDS

Fransızlar amma kültürlü ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor....İZZET YILDIZHAN

Cumhuriyet 1927 yılıda ilan edildi ......Tuğba OZAY

Atatürk ne demiş Yurtta sulh barışta sulh ....NİHAT DOGAN

Bugün 10 Kasım Atatürk&#39;ün 64. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz......ELIFNAĞME

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Atatürk ne demiş Yurtta sulh barışta sulh ....NİHAT DOGAN

Bugün 10 Kasım Atatürk&#39;ün 64. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz......ELIFNAĞME

Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Ben yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim..
(Hülya Avşar)

depresif

Üye
gülermisin ağlarmısın,düşünüp haline şükredermisin?
Yaa amma çelişkide kaldım

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Deniz Akkaya ilk söz bunu bilmeyen yok ki zaten:.

slayer

Üye
Sigara içmek öldürür öldüğümüzde hayatimizin önemli bir bölümünü kaybederiz ....BROOKE SHIELDS
yerim kız seni...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
İlham kaynağım şu gördüğünüz Boğaz. Bu deniz, öküze bile ilham verir...
(Serdar Ortaç)

Annem hakikaten çok kaliteli bir sanatçı annesi...
(Seren Serengil)

bu ne ya

jöly

Üye
gaflara bayıldım

cllgr

cllgr

Üye
ne bunlar ya hakikaten akla ziyan laflar..hele emrahınki...

jöly

Üye
az önce eklemeyi unutmuşum bayanları anlamak için değil sözlük ansiklopedi bile fayda etmez size

Caine

Caine

Üye
Mozart dinlemiyorum ama Türkiye&#39;ye gelirse konserine mutlaka giderim.(Emrah)

ne denir yaw ne denirrrrrrrr

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
denilenecek tek şey var İNSAAF
akıl sağlığımızla oynuyolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...