unknown cpu detected. bios update is required to unleash its power

Sponsorlu Bağlantılar

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
unknown cpu detected. bios update is required to unleash its power
unknown cpu detected. bios update is required to unleash its power . evet arkadaşlar bilgisayarımın saati sürekli geri kalıyordu bende bios pilinden olabilieceğini düşünüp yeni pil taktım artık bilgisayarın saati geri kalmıyor fakat bilgisayarı açtığımda böyle bir yazı çıkıyor ve F1 tuşuna basıp bilgisayarı öyle açmam gerekiyor . galiba biosu güncellemem gerek fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.!!! Anakart : asus p5vd2-vm se

çomolokko

Üye
bios firmanın net sitesinden güncel driver indir kur normal program gibi yüklüyosun inen şeyi sonrada çalıştırıp driver güncelliyosun zor bişey değil

u_cosar

u_cosar

Üye
bi ara bende de oldu bios ayarlarına girip herhangi bir seyi degistirim biosu kaydettim düzeldi.

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
siteden indirip yaptım fakat exe dosyasını açtığımda hemen kapanıyor.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
siteden indirip yaptım fakat exe dosyasını açtığımda hemen kapanıyor.

Bios güncelleme öyle olmaz boot ekranında güncelleyecen bu iş zor ve riskli bunu kendin yapma bilgisayarcıya götür en ufak hatada anakart elinde kalır

fb li

fb li

Üye
    Konu Sahibi
Ama biosu eğer güncellemessem bu hata ortadan kalkmayacak köyde oturduğum için ise bilgisayari bir tamirciye götüremeyecm boot ekranindan nasil yapilabileceğim konusunda yardim edebilir misiniz?

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bu linki incele thgtr.com/usb-bellek-ile-bios-nasil-guncellenir-en-kolay-yontem

Üst Alt