Üniversiteli abilerim gelin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Neyse ben gider, ödevlerimi yapıcam 2-3 saate tekrar burdayım, siz önerilerinizi esirgemeyin :bye2:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
bende 11 sınıf mf öğrencisiyim ne.yapıcağım bilmiyorum :(

Mert

Mert

Üye
11 MF'yim. Kaçırdığın 10. sınıf derslerini telafi etmeye başlasan anca biter. Bu arada 11. sınıf konuları da devam ediyor. Hadi yaptın diyelim. 9. sınıfı kim tekrar edecek?
Tavsiyem TM'den devam etmen yönünde. Tabi düşük puanlı bir üniversitenin geçersiz bir bölümünde okusam da yeter dersen bilemem.

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
bütün hevesim kaçtı :dry:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sen MAT-2 yi yapıyorsan sözelci değilmissin kendini kandırmıssın bu zamana kadar o zaman:D
Önemli olan mat 2 dersini okulda görmeden kendi çabalarınla yapmak :D Okul sayesinde türkçe, tarih vs iyi oldu. Mat 2 içinde kendim çalıştım :ehe

CABBAR

CABBAR

Üye
IMKANSIZ DEĞIL ! :) Yapabilirsin metin Sen metiin ol :) Sayısal olup da eşit ağırlık tercih etmek ıştesen daha kolaydı ya bu biraz fazla çaba gerektirir. 2 yıl var önünde yapılabilir

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
IMKANSIZ DEĞIL ! :) Yapabilirsin metin Sen metiin ol :) Sayısal olup da eşit ağırlık tercih etmek ıştesen daha kolaydı ya bu biraz fazla çaba gerektirir. 2 yıl var önünde yapılabilir

:sarıl:

CABBAR

CABBAR

Üye
Sayısal mezunuyum sınıfımdan 3 kişi alan dışı gitti. 2 hukuk, 1 pdr. Senin işin biraz daha zor ama imkansiz değil Allah yardımcın olsun

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
CABBAR

CABBAR

Üye
Geliyorum sakaryaya metin :) 3 kutu lokumla beraber :ehe

TheMadness

TheMadness

Üye
11. sınıfsan rahat yaparsın

paradox07

paradox07

Üye
Metin bak şimdi yavrum :) ben geçen sene,bu yılki ygs değil ondan önceki sınavda,ygsden 360 puan almıştım eadan.lys matematik-geometri toplam 71,25 yaptım ve mf-4te 77bindeydim.sen de kendini ona göre ayarla :oke:.istersen pmle sana sınav sonucumu atayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt