üniversite ödevim için yardımcı olur musunuz?


j700iii

Üye
üniversite ödevim için akıllı telefon bağımlılığının iş performansı üzerindeki etkisini inceleyip makale yazmam gerekiyor sizden tek isteğim vaktinizi ayırıp linkteki anketi doldurmanız


lütfen araştırmanın doğru sonuç vermesi için sadece bir işte çalışanlar doldursun öğrenciler ve bir işte aktif olarak çalışmayanlar doldurmasındeğerli katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim
 

commigere

Üye
Doldurdum anketinizi, inşallah faydası dokunur. Saygılar...
 
  • Beğen
Tepkiler: j700iii
ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
Bir tanıdığıma doldurttum.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt