Üni Öğrencisine Kredi Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Üni Öğrencisine Kredi Kartı
İyi geceler arkadaşlar. Malum şehir dışında üniversite okuyoruz. Evin ihtiyaçları yemek vs derken keyfi harcamaya pek para kalmıyor. Şöyle çok çok düşük limitli bir kredi kartı alıyım diyorum. 300 TL civarı. En basit örnek bilgisayarıma ram+stand+klavye alıcam üçü 250 tl civarı tutuyor bir anda ödemem mümkün değil ama taksit yaptırsam atıyorum ayda 50 civarı rahatça öderim. Bu tarz taksitli alışveriş yapmak için faizi düşük, limiti düşük bir kart arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Kredi kartı değilde ön ödemeli kart yada bankamatik kartı ile taksit kullansan senin için daha iyi olur.ilerde ne olup olmayacağı belli değil çok açılma.
Bende kart çıkartacağım aylık ödemesi felan olmayan bi bankamatik kartı bulursam başvuracağım ama bi sormak lazım ne kullanıyor millet bende yeni kazandım

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Enpara kartım var. Lakin banka kartlarına taksit yapılmıyor diye biliyorum. O yüzden kredi kartı istiyorum. Yoksa benmi yanlış biliyorum ?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Finansbank nakit kart hariç bankamatiklerin taksit yapmadığını öğrendim

brk-rtrk

Üye
Çoğu bankanın kartı var.
İş Bankası işte üniversiteli kart
Ziraat Bankası genç bankkart
Yapı Kredi play kart
Böyle devam eder

Mert

Mert

Üye
iş bankası'nın işte üniversiteli kartını kullanıyorum şuana kadar tek sıkıntım limit artırma isteğime cevap vermemeleri. hatta müzekart özelliği ile bedava müze bile geziyorum :D

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
iş bankası'nın işte üniversiteli kartını kullanıyorum şuana kadar tek sıkıntım limit artırma isteğime cevap vermemeleri. hatta müzekart özelliği ile bedava müze bile geziyorum :D
Limiti ne kadar ? ve faizleri hakkında bilgi verebilirmisin?

Mert

Mert

Üye
Limiti ne kadar ? ve faizleri hakkında bilgi verebilirmisin?
burdan inceleyebilirsin.
limit işi sana kalmış bir şey. ailenden aldığın harçlığa göre karta başvuru yaparken istediğin limiti söyleyebilirsin. eğer düzgün bütçe planlaması yapabilen biriysen aldığın harçlıktan daha fazla limit iste bence. taksitler biriktiği için o istediğin limiti doğru düzgün kullanamıyorsun hiç

Üst Alt