UltimatePortable Ultimate Voice Recorder v5.01

Sponsorlu Bağlantılar

Aa.kadir

Üye
Programı yükleyebilmel için opda dan cer ve dosyalarını almanız lazım sıgned yaptıktan sonra yüklenecek ve çalışacaktır iki tane n73 e yükledim problem yok çalışıyor

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sec-man v1.10 yükleyin

arzewa47

arzewa47

Üye
:@:yuru:kop::islik

--------------- Ekleme ---------------

selam arkaşlar. benim sorunum şu n73 e hafıza kartını takarken yükleniyor diyor ve o bitene kadar bişey yapamıyorum bekliyorum ve sonunda güvenilmeyen yazılım bulundu diye uyarı geliyor . yüklemek için uygulama yöneticisine gidin diyor teşekkürler şimdiden çözümü bilen arkadaşlar ltfen.

kurthan30

kurthan30

Üye
:@:yuru:kop::islik

selam arkaşlar. benim sorunum şu n73 e hafıza kartını takarken yükleniyor diyor ve o bitene kadar bişey yapamıyorum bekliyorum ve sonunda güvenilmeyen yazılım bulundu diye uyarı geliyor . yüklemek için uygulama yöneticisine gidin diyor teşekkürler şimdiden çözümü bilen arkadaşlar ltfen.

dostum senin sorunun bendede vardı hafıza kartını pcye yedekleyip formatladım hem pcden hemde telden sonra yedekleri geri yukleyince duzeldi birde n73 yuklnemiyor diyen arkadaslara bir sozum var siz birde signed yapmayı deneseniz sorun kalmaz bende aynı proyu kulanıyorum cunku bende hic sorunsuz yuklendi ve cokda guzel kulanıyorum birde kurduktan sonra proya girin register yazan yere 6 haneli herhangi bir sey yazın registerde yapmıs olacaksınız yani sınırsız kulanım hakınız olacak hepinize tesekkurler

untaka

Üye
dostum signed yapıldığı halde aynı sorunu veriyor benimde N73

burakdan26

Üye
Sevgili dostlar aynı sorun bende de var bir türlü üstesinden gelemiyorum.Ne olu bana da yardım ederseniz sevinirim.Sitede emeği geçen herkes den Allah razı olsun.Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Ben Eskişehir den Burak,saygılar.

bende de aynı hatayı verıyor hersey dogru ama aynı hata "Güvenilmeyen sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez"

Bu arada x-plore 1.22 kurdum ardından hello carbide kurdum ,Hacklemeye çalışıyorum olmuyor.X-plore 'yi arka plana atamıyorum.Hemen kapanıyor .Bu arada x-plore 1.35 oldu.LÜtfen yardım ederseniz sevinirim.

Sevgili dostlar aynı sorun bende de var bir türlü üstesinden gelemiyorum.Ne olu bana da yardım ederseniz sevinirim.Sitede emeği geçen herkes den Allah razı olsun.Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Ben Eskişehir den Burak,saygılar.

vahşen

Üye
çok iyi olmuş

Üst Alt