Ultimate Portable Voice Recorder : Radyodan kayıt programı

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eski sürümü yükle ondada aynı özellik var radyo dinlerken kayıt yapabilirsin

zodiac_limp

zodiac_limp

Üye
salla olmuyor arkadasım olmuyor yine tel kapanıyor

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

l_manyak

Üye
Usta selam, özellikle böyle güzel bir pro.paylaşıp bütün sorulara teker teker yardımcı olmaya çalıştığın için sağol, ellerine sağlık.

Benim problemim şu, pro.yu signed yapıp telefona (E71) yükledim, çok da güzel kuruldu. Dediğin işlemi yapıyorum, yani radyoyu çalıştırıp arka fona atıyorum, radyo çalarken pro.yu çalıştırıp onu da arkaya attım (ana ekranda en atta pro.nun simgesi olan kasedi görüyorum), ama ana ekranda #0 yapınca hiç tepki yok, #0'dan sonra yeşile basınca ise önce istek yapılıyor diyor, sonra da istek tamamlanamadı diyor, pro.nun içine girip record diyince ise kaydettiği şey derin, hışırtılı bir sessizlik.

neyi yanlış yapıyorum acaba? yardımcı olursan sevinirim.

edit: radyoyu dinlemek için kulaklık takılı, pro.da kulaklığın mikrofonundan kayıt yapıyor. yani ben mikrofona konuştuklarımı kaydedip dinleyebiliyorum. sanıyorum yapmam gereken kayıt kaynağını mikrofondan radyoya çevirmek ama nasıl yapacağımı bulamadım...

celilcemre

celilcemre

Üye
kardeş olmuyo n73 teli kitliyo

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Usta selam, özellikle böyle güzel bir pro.paylaşıp bütün sorulara teker teker yardımcı olmaya çalıştığın için sağol, ellerine sağlık.

Benim problemim şu, pro.yu signed yapıp telefona (E71) yükledim, çok da güzel kuruldu. Dediğin işlemi yapıyorum, yani radyoyu çalıştırıp arka fona atıyorum, radyo çalarken pro.yu çalıştırıp onu da arkaya attım (ana ekranda en atta pro.nun simgesi olan kasedi görüyorum), ama ana ekranda #0 yapınca hiç tepki yok, #0'dan sonra yeşile basınca ise önce istek yapılıyor diyor, sonra da istek tamamlanamadı diyor, pro.nun içine girip record diyince ise kaydettiği şey derin, hışırtılı bir sessizlik.

neyi yanlış yapıyorum acaba? yardımcı olursan sevinirim.

edit: radyoyu dinlemek için kulaklık takılı, pro.da kulaklığın mikrofonundan kayıt yapıyor. yani ben mikrofona konuştuklarımı kaydedip dinleyebiliyorum. sanıyorum yapmam gereken kayıt kaynağını mikrofondan radyoya çevirmek ama nasıl yapacağımı bulamadım...

kardeşim:
programa gir(ultimate)-options-settings-automatic mode=off yap, Use Hotkeys var onu -Enable yap , Record code var kare0 bendeki onu sen istedigin kombinasyonu verebilirisn örnegin, ona tıklayıp 5 bastıgında tamam dersen kare 5 görünür.
Bu kombinasyyonun dogru olduguna bak daha sonra radyo açıkken proyu aç normal menüye dön
kareye basılı tutup 0(yada neyle kombinasyon yapmışssan 0,1,2,3,4,5,6... ona bas) kayıdın başlamsı lazım başlamazsan msj at tam ayarları gönderiyim oky:oke:

kardeş olmuyo n73 teli kitliyo
Yapabilcegim bişey olsa hemende kardeşim N73 için düşük versiyonlarını dene bence olcaktır.:sn:

:cool

efeyüp

efeyüp

Üye
evet arkadaşlar tamamen kendi buluşum olup ç alıntı filan deildir. Powered by aNL yani;)
Ben bu proyu çok aradım:sn: ama bulumamıştım çünkü üretilmedi yani çıkmadı ama ben bir çözüm buldum hemde çok kolay bir çözüm;
Biliyorsunuzki radyo dinlerken, kayıt yapamıyoduk radyo otomatik kapanıyordu:allalla::bilmem:
artık öle bir sorun yok :oke:
Gelelim proyo program bildiginiz
UltimatePortable Ultimate Voice Recorder v5.75.3 S60v3 Unsigned
bu pro dah önce verildi ama kimse bu özellğini bilmiyordu
proyu telefona kurun ister ses kayıdı amr ister wav yapın ,wav daha iyi ama çok yer kaplar amrde ses kötü ama çok az yer kaplar işte siz kendinize göre ayrlayın:coold:
radyonuzu açın arkaplana aldıktan sonra ultimate programını çalıştırın onuda arka plana alın ve istediginiz zaman #0 basıp kayıt edebilirisniz kayıdı durdurmak için ise #7ye basın. Bukadar artık radyo yayınlarınızı kaydedebilirisniz.

NOT:prodaki kısayolları yani #0 kmbinasyonunu istediginiz gibi siz ayarlayabilirisiz;
wav formatı nekadar güzel kayıt ederse etsin orjinal radyo sesi gibi olmuyor. Bunun için kayıtları ben genelde yabancı müzikleri bulmak için kulanıyorum daha sonra dinlemek için deil yani.
Birde kayıdı bitirdikten sonra radyoyu tekrar açıp kapamanızı tavsiye ederim benim telefonda ses hafif bozulur gibi oluyor ses kaydından sonra ama sorun deil 2 yıldır bunu aradıgım için hiç promlem deil benim için:sn:.
son olarakta Killer Mobile TotalRecall v3.0.1 tavsiye etmem çünkü kayıta promlem yaşadım kullanımı biraz daha zor ultimate göre
İyi kayıtlar...:coold:
..aNL.. sizler için yeni çözümler bulacaktır...:bigstar: register k o du isterse 5 tane sıfır(0) yani "00000"
merhaba benimde n73 tel.var ama bende yükleyemedim.yüklerken şu problem var..sertifika hatası uygulama sağlayıcısıyla görüşün diyor.ne yapabilirim yardımcı olursan sevinirim.emeğin için sağol:hmmm

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
merhaba benimde n73 tel.var ama bende yükleyemedim.yüklerken şu problem var..sertifika hatası uygulama sağlayıcısıyla görüşün diyor.ne yapabilirim yardımcı olursan sevinirim.emeğin için sağol:hmmm
arkadaşım telefonunu hacklemelisin yoksa program yükleyemezsin:oke:

Buraya tıkla

burda yeni sertifikalama anlatılıyor:oke:
:cool

rıdvanzeybek

rıdvanzeybek

Üye
saol patron

aquSTine^

aquSTine^

Üye
Hata veriyo kardeş tel n73

ÇÖL_YILANI

Üye
ya sertifikası geçmiş diyor kulanıcısına basvurun diyor yardımcı olursan sevinirim

HÜSOLİNE

HÜSOLİNE

Üye
eline saglık teşekkür

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Sağol kardeş emeğe saygı

olivetti

olivetti

Üye
bir önceki sürüm hangisi karıştırmayalım.

Da®kness

Da®kness

Üye
s60 v2 telefonlar için bir cözüm var mı acaba? bu programın v2 için olanını buldum olmadı...

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya sertifikası geçmiş diyor kulanıcısına basvurun diyor yardımcı olursan sevinirim
kardeşim telefonunu sertifikalaman lazım oky forumda var araştır
eline saglık teşekkür
rica ederim
Sağol kardeş emeğe saygı
rica ederim güle güle kullanın
bir önceki sürüm hangisi karıştırmayalım.
bilmyorum kardeşim ya bir foruma bakıver kesin vardır
s60 v2 telefonlar için bir cözüm var mı acaba? bu programın v2 için olanını buldum olmadı...
bilmiyorum kardeşim keşke yardımcı olabilsem v2 de ii deilm malesef

:bigstar::coold:

arven_005

arven_005

Üye
eline sağlık yoldaş güzel buluş :D

linüx

Üye
arkadaşlar yeni konu açma ihdiyacı hissetmedim lazım olursa açarım radyodan ses kayıt amr waw Mmp3 gormatları:sn: alon mp3 kullanın iişnizi fazlasıyla görür

aslansaray

Üye
arkadasşım süper program ama ben uzun süredir yoktum sitede şimdi indirmek istedim 176 kblık bir şey indi,sana zahmet olmazsa linki yenileyebilir misin

Üst Alt