ulan ya

microsoft bana para vermediğine göre güzelim vaktimi wp'nin gelişmesine adamak mantıksız geliyor.. benim bir çıkarım olmayacak çünkü. bir gün gerçekten gelişmesini beklemek daha mantıklı.
herkes bu şekilde düşünürse bi gelişme olmaz ama birilerinin de destek olması lazım ben de o birilerinden biriyim

Tepkiler: -Börteçine-
herkes bu şekilde düşünürse bi gelişme olmaz ama birilerinin de destek olması lazım ben de o birilerinden biriyim
Allah kolaylık versin.. bu arada benim "ya da" larımı hata olarak kabul ediyorsunda, kendin ingilizcede büyük "İ" harfinin olmadığını bilmiyorsun anlaşılan, telefon kısmına "NOKİA LUMİA" yazmışsında..

Revengeful

Emekli Yönetici
Onun için telefona program kurabiliyorsun. Ister orjinal Youtube programına bir eklenti yapıp videoları indiriyor veya mp3 haline getirebiliyorsun. Direk mp3 indirme programları da var. Isim veremem tabi yasal değil siz bulursunuz zaten

Onun için telefona program kurabiliyorsun. Ister orjinal Youtube programına bir eklenti yapıp videoları indiriyor veya mp3 haline getirebiliyorsun. Direk mp3 indirme programları da var.
jb gerekiyor olması lazım

UpOneTR

Üye
Wp sevmiyorum diyen kişi wp kullanmayan kişidir
Ben 1-2 gün inceledim cok hosuma gitmisti
İnternette gezme yada sadede telefon icin kullanmak için çok ideal bence ha oyun icin alcaksan zaten android almalisin

Tepkiler: -Börteçine- ve Rock Ve Roll
Biliyorum. Uyarı için teşekkür ederim fark etmemişim

Tepkiler: -Börteçine- ve abandonware

0MG90

Üye
önyargılık değil kullandım ve iOS , Android'den sonra sevmedim çok sade, stabil olabilir ama içi boş

önyargılık değil kullandım ve iOS , Android'den sonra sevmedim çok sade, stabil olabilir ama içi boş
zevk meselesi ama tabi biraz fazla sade.. 8.1 ile duvarkağıdı özelliği geldi diye biliyorum, ev ekranına biraz daha hava katabiliyorsun

Tepkiler: -Börteçine- ve Rock Ve Roll

ismail

Üye
    Konu Sahibi
windows phone telefon alacaksan 2-3 yıl bekle ondan sonra al.. sistem falan bi otursun.. o zamana kadar moto g'yide eskitirsin zaten, hem android'in tadına da bakmış oldun fena mı
evet beni teselli eden kısım bu sağol
saf androidi nasıl kastırdın
belki uygulama ksasıyodur bilmiyorum tepetaklak minion rush duruyo sonra bana bildir gibi bişi diyo bende bildiriyom bu da kasma sayılmaz mı uygulama kasıyo sonra kapanıyo

Tepkiler: abandonware ve 0MG90

0MG90

Üye
evet beni teselli eden kısım bu sağol
belki uygulama ksasıyodur bilmiyorum tepetaklak minion rush duruyo sonra bana bildir gibi bişi diyo bende bildiriyom bu da kasma sayılmaz mı uygulama kasıyo sonra kapanıyo
uyumluluk sorunu olabilir

Spotify kullanın ios te müzik derdiniz kalmaz

MaxipmaN

Üye
windows phone telefon alacaksan 2-3 yıl bekle ondan sonra al.. sistem falan bi otursun.. o zamana kadar moto g'yide eskitirsin zaten, hem android'in tadına da bakmış oldun fena mı
şu 2-3yıl bi bitmedi iki sene önce de 2-3yıldı

Tepkiler: 0MG90, B.A.R.O.N ve abandonware