Üfürükçü v1.0.1

• 29 Ağustos 2014
  • 2245 Okunma
  • 28 Cevap

1. Uygulama geliştirme işine yeni girmiş birisi olarak sizin için eğlenceli bir oyun yapmaya çalıştım. Oynarken zevk alacağınızı umuyorum. Oyuna başlamak için ekrana tıklamanız yeterli. Topu iyi izleyin, haritada onu patlatmak için bulunan engeller var; kuşlar, dikenli teller, hareketli duvarlar vb. İlk başlarda yavaş ve sıkıcı görünsede zamanla iyice hızlanan topu takip etmek biraz zor olacak. İyi oyunlar.

< Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Üfürükçü - Google Play'de Android Uygulamaları

Yazan: mturan000
    Son düzenleme: 1 Ekim 2014
  2. Teşekkürler.

TeknoÖmer bunu beğendi.
  3. Asıl ben teşekkür ederim. Var olun.

TeknoÖmer bunu beğendi.
  4. :tşk:

Mobil cihaz ile gönderdi
    TeknoÖmer ve mturan000 bunu beğendi.
  5. Asıl teşekkür etmesi gereken benim :D Sağolun.

6. Elinize sağlık :)
    Ama öneğin kuşe çarpmadan çarptın diyo bayada mesafe var veya tellerdede bazen oluyo bunun hakkında daha güzel bi iyilestirme olsun lütfen :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    TeknoÖmer bunu beğendi.
  7. SHS

SHS
    Emeğinize sağlık

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Hocam Sadece hareketli duvarlarda kullandığım program nedeniyle sorun oluyor. Yani onlarda çarpmadan düşme şansınız var ama kuşta ve tellerde olmaması lazım :D ben kendimde oynuyorum bazen köşesinden çarpsanızda algılamayabiliyor. Ama cevabınız için çok teşekkür ederim ilk güncelleme de bu sorunları halletmeyi planlıyorum. Onun dışında önerileriniz lütfen söyleyin. Dediğim gibi ilk oyunum, yeni başladım bu işe. Tavsiyelerinize ihtiyacım var :D

TeknoÖmer, CV-Aurora ve UpOneTR bunu beğendi.
  9. Ekrana tıkladığımızda topun zıplama seviyesi sanki fazla onu biraz azaltıp bizim daha çok basmamızı sağlayabilirsiniz

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Normalde bu ayarı oyunu arkadaşlarıma oynatarak yaptım. Yani bir nevi oyuncunun kararıydı. Aslında biraz oynayıp alıştıktan sonra oynanışı güzel oluyor ama bu önerinizi de yazdım bir kenara. Onun dışında arka planın fazla kalabalık olduğunu söylüyor arkadaşlarım ancak ortama daha uygun bir şey bulamadım şimdilik. Kendim çizmeyi düşünüyorum olmadı.

11. Tek renk bile olabilir arka plan uzun süre oynandığından gözü yormayacak renkler kullanmalısınız
    Yeşil yorucu gibi bi süre sonra göz kayıyo top kayboluyor :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    mturan000 bunu beğendi.
  12. Evet bu konuda şikayet var :D Ben oynarken zevk alıyorum aslında gayet uygunda geliyor ama sizin istekleriniz daha önemli tabikide :D İlk güncellemede kesinlikle daha uygun ve güzel bir şey koyacağım. Başka önerileriniz varsa öğrenmek isterim.

TeknoÖmer ve UpOneTR bunu beğendi.
  13. Ayar menüsü olsa ?
    Top rengi arka plan rengi :) bence hoş olur :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Eğer yapabileceğim bir şeyse neden olmasın. Mutlaka denerim. Hatta top renginin nasıl değiştirebileceğim oluştu bile şu anda kafamda :D Arka planla da uğraşırım. Eğer oyuncuyu memnun edecekse görevimiz :)

15. Bu arada reklam koyacaksanız
    Lütfen oyun esnasında olmasın yandığımızda çıksın ve video reklamda olmasın resimli reklam olsun :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    TeknoÖmer bunu beğendi.
  16. Reklamı bilerek banner seçtim. Oyunun kullanılmayan bir yerine koyuyorum ki oyuncuyu rahatsız etmesin, öyle bir anda karşısına çıkıp kapatmakla uğraştırmasın. Yerini değiştirebilirim ama banner tercihimdir. Hem gösterimden de kazanıyorum fena olmuyor :D
    ---
    Bu arada Mr. Turk bütün yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Türkler olarak bu piyasaya yavaş yavaş giriyoruz. Birilerinin bize destek olması, bizi görüşleriyle aydınlatması gayet güzel. İstiyorum ki insanlar desin "vay adamlara bak güzel şeyler yapıyorlar". 19 yaşıma yeni girdim. Okuduğum bölüm de yazılımla ilgili. İstiyorum ki alanımın bir çok farklı dalında bir şeyler yapabileyim. Hem bana hem ülkeme katkıları olsun. Her şey için çok teşekkür ederim :)

17. İlerlemenizde başarılar dilerim tabi bunlar küçük şeyler
    Ve bu tür şeylerde her zaman destek alırsınız örneğin google playdeki türk uygulamalarını neredeyse hepsinde olumlu yorumlar ve beş yıldız var :)
    Yabancılarda 1ler ve hakaretler mevcut :)
    Türk insanı yerli uygulama oyun istiyorlar ona göre bir seyler yapmak gerek :)
    Bir de uygulamayı Türkçe yapınız !

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Bu da aklımda. Dalgınlığıma geldi highscore-game over gibi yazıları düzeltmeyi unuttum. Oyunun finalinde kocaman bir AyYıldız var. Oyun yapıcaz diye değerlerimizden ödün verecek değiliz :)

UpOneTR bunu beğendi.
  19. teşekkürler

Samsung ile gönderdi
  20. Sağolasın birader. Bende teşekkür ederim.

TeknoÖmer bunu beğendi.
Yüklüyor...
23/10/2018 - 05:47