Ucweb Browser 7.8 Son Sürüm Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

6600m

Üye
nokıa 6260 ve destekleyen telefonları yazarsanız sevınırım...sımdıden tesekkurler

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Bendede bozuk diyor bakal03m biraz uqrasacam EMEGINE SAGLIK. .

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Sorunu Buldum.Yeni link suan bende var znxt midir ne onada gerek yok ımeı numaramızı x-ploreden yapıp kullanabiliyoruz bu yaziyida onla yazdim.EYER IZNIN OLURSA YENI KONU ACIP GENIS OLARAK ANLATACAM...

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
yeni konu açabilirsin arkadaşlara yararlı olursak sevinirim

mahooooooooo

Üye
Actin mi kardas yeni konu

--------------- Ekleme ---------------

Yardim edin ya yapamiyorum x plore de hext girixorum da gerisini anlatin? Ve trojen sen bi anlat burda nasil yaptin

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
o arkadaş açtı :)

futbol123

futbol123

Üye
sağol recep

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim berke:)

aimcrazy

aimcrazy

Üye
Ya bu zntxa ya nerden girecez xplorer denmi biturlu yapamadm biri acikca yazabilirmi sunu

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
gerek yok bunu yükle bağlan kullan zntxana falan gerek yok

hanoglu

hanoglu

Üye
Nokia N73´e yüklemek istedim. Daha önce yüklememiştim. Yükleme işleminde telefonda desteklemediği mesajı vererek yükleme yüklemeyi yapmadı. 7.5, 7.4 ´ü denedim olmadı.

Programı orjinal siteden indirdim yükledim ve hiçbir orun çıkarmadı, yükledi. İngilizce olduğundan verimli kullanman konusunda şüpheliyim. Türkçe kullanmayı tercih ederim ama yükleme hatası verdi. Lütfen yükleme konusunda bir çözüm istiyorum.

murat3318

Üye
Dasuo bazak (dosya bozuk)ama emek için sağol

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N73´e yüklemek istedim. Daha önce yüklememiştim. Yükleme işleminde telefonda desteklemediği mesajı vererek yükleme yüklemeyi yapmadı. 7.5, 7.4 ´ü denedim olmadı.

Programı orjinal siteden indirdim yükledim ve hiçbir orun çıkarmadı, yükledi. İngilizce olduğundan verimli kullanman konusunda şüpheliyim. Türkçe kullanmayı tercih ederim ama yükleme hatası verdi. Lütfen yükleme konusunda bir çözüm istiyorum.

senin telefonun n73 sen http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-...-0-66-unsigned-turkce-translation-426301.html bu konuma gir orda türkçe editi var onu indir yükle

--------------- Ekleme ---------------

Dasuo bazak (dosya bozuk)ama emek için sağol

rica ederim

murat3318

Üye
Sisboom ile parçala rsc dosyasını al.O

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
anladım ama çokk kişide çalışıyor

ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
kardeş binary dosyası düzenlenemiyor malesef

jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi
o hexadecimal dosyası binary değil ki

abdülhey25

abdülhey25

Üye
teşekkürler

murat3318

Üye
saol emege tikir tikir çaloşiyo ama yatay ekran :hmmmyooooooook:nono:.neden yalan atttttınnnnn neden?:ağlarım:

Üst Alt