UCWEB ( Alternatif ve Başarılı bir Web Browser )

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
UCWEB ( Alternatif ve Başarılı bir Web Browser )
UCWEB Web Tarayıcı, telefonunuzun normal tarayıcısından çok daha üstün bir web tarayıcıdır ve aşağıdaki özellikleri içermektedir.

• Internette Gezinme
  • Navigasyon Fonksiyonu
  • Arama Fonksiyonu
  • Medya Oynatma Fonksiyonu
  • Download Fonksiyonu
  • Kişisel Bilgi Yönetimi
  • RSS Fonksiyonu
  • Kısayol Fonksiyonu
Sayfası:

Download:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: punqermojo, kea_, by_suskun2323 ve 17 diğerleri

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
TeşekkürLer. Ben Pcdede oLduğu gibi MoziLLa kuLLanıyorum

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Teşekkürler ozan. Ama ben opera mini kullanıyorum. Bunun bir özelliğini çok seviyorum. Sayfadaki yazıları txt formatında kayıt ediyor. En çok bu hoşuma gidiyor. Bunun dışında internet hızını en yüksek kullanabileceğiniz web tarayıcılardan biri.

7610ncu

7610ncu

Üye
cok güzel opera kullanıyordum bu operadan dahada iyiymiş bunun türkçe yaması yokmu

resat-ekinci

resat-ekinci

Üye
walla bende opera kullnıtordu o diraz agırdı simdi bu ucweb var o daha hızlı sagol

eray1992

Üye
yaa mukemmel bişe

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Valla Süper Bişiye Benziyo Zaten Sis Olması Bunu GÖsteriyo Eyw :) :oke:

system_start()

system_start()

Üye
saol emege saygı

eray1992

Üye
Ya arkdaslar bu program yeni ciktı ve java dosyasiydi ve simdide sis versiyonu. jarı sis' e çevirmisler birileri bir yerde ceviriyo yada bastan sis olarak yazıyorlar bu arada pro mukemmek her yonuyle tr yama hazırladım oldugu kadarıyla yakında paylasırim sımdı ucwebten yazıyorum hemde tr he he tesekkurler

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Kardeş ben hep ucwebden yazıyorum :D :D

gellbana

Üye
6630 da olurmu tşk.

ortammanyaa

Üye
Süper bir browser farkli sayfalarda link açma,down manager we operaya göre daha az veri transferi sagliyor. Tskler paylasim için.

kalucizmir

Üye
eline sağlık dostum ama 5800xm desteklemiyor

silop_kms

silop_kms

Üye
bende türkçesi var arkadaşlar isterseniz paylaşıyım ama bir terslik var galiba ara sıra telofon restart atıyor ve bazı şeyleri çalışmıyor ama pro çok güzel neden öyle yapıyor anlamadım herhalde türkçe olduğu için...

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Tavsiyemdir, Fakat 6.1 versiyon tavsiyemdir... bunu çoğu site nasıl bir tarayıcı olduğunu çözemiyor ve yasaklıyor??
Örneğin Turkcell, Vodafone siteleri.. v6.1in üzerine yüklenmediğinden kurup denemiştim ama sarmadı... Opera,mozilla gibi java kullanıcısıydım, bundan sonra fikrim değişti.. Javaları ezer geçer bence, ..Tavsiyemdir..

silop_kms

silop_kms

Üye
bencede...

maxibrk

maxibrk

Üye
Evet ezer geçer :D

alone576

Üye
UCWEB Web Tarayıcı, telefonunuzun normal tarayıcısından çok daha üstün bir web tarayıcıdır ve aşağıdaki özellikleri içermektedir.

• Internette Gezinme
  • Navigasyon Fonksiyonu
  • Arama Fonksiyonu
  • Medya Oynatma Fonksiyonu
  • Download Fonksiyonu
  • Kişisel Bilgi Yönetimi
  • RSS Fonksiyonu
  • Kısayol Fonksiyonu
Sayfası:

Download:
thanks......... cok guzel proqram:yuru

serbest888

serbest888

Üye
Arkadaşlar yükledim daha denemedim ama yazdıklarınıza bakılırsa bayağı iyi ancak bunun türkçesi yokmu .......

Üst Alt