Ücretsiz numara sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

NUSM

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz numara sorgulama
Hangi numaranın kim tarafından kullanıldığını merak ediyorsunuz fakat pahalı hizmetlerden faydalanmak istemiyor musunuz? sizin için geliştirildi.

'un numara sorgulama motoru beş farklı kaynaktan numara sorgulaması yapar; sorgulardan birden fazla cevap aldığı zaman çapraz karşılaştırma metoduyla size mümkün olan en doğru sonucu sunar. Hala doğrulama sistemine yönelik kuşkularınız varsa 'u diğer sorgulama sistemleriyle karşılaştırıp test edebilirsiniz.

ücretsizdir ve size sınırsız sorgu olanağı sunar. Lütfen siz de ücretsiz sorgulama aracını test edip bize görüşlerinizi bildirin.

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt, FK5896 ve @@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Site iyiymiş denedim. Fakat bazen isim bazen soyad bazen de takma isimleri söylüyor. Neye göre buluyor acaba?

0MG90

0MG90

Üye
Oha buldu :D

Baydırman

Baydırman

Moderator
burnuma reklam kokusu geliyor

0MG90

0MG90

Üye
Cidden buldu yalnız
Benim numaramı nasıl gizliycem?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yalnız buna çözüm bulacağını sanmam. Galiba site gsm şirketleri ile paralel çalışıyor. Gsm şirketleri ve 118 80 miydi neydi oradan da bulunabiliyor. Açıkcası imkansız gibi görünüyor.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:D galiba ben yanlış anladım. Beni reklam ile suçluyorsun sandım :D İşte sitenin bu bölümü böyle. Alışman lazım :D

FK5896

FK5896

Üye
başkalarının rehberinde nasıl kayıtlıysa adı öyle çıkıyor olabilir :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Benimkini Yurtseven olarak buldu babamınkini sadece adıyla. Beni kim soyadımla kaydetsin ki :D

• Beğen
Tepkiler: FK5896
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:ehe:eller:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Denendi, çalışıyor. :oke:

SHS

SHS