Ücretsiz Hosting (Sunucu) Hizmeti Hiç Bu Kadar Kaliteli Olmamıştı!

Sponsorlu Bağlantılar

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz Hosting (Sunucu) Hizmeti Hiç Bu Kadar Kaliteli Olmamıştı!
Konu silinmiştir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: emir28 ve finike_ru

finike_ru

finike_ru

Üye
eyvalla arkadaş

• Beğen
Tepkiler: cloudcomp
avast

avast

Üye
Sadece sitemi kuruyolar yoksa radyo oyu falanda kuruyolarmi

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Php sunucudur. Php sunucu ile uyumlu her türlü şeyi kurup kullanabilirsiniz.

avast

avast

Üye
Anladim bize vps lazim

erkan2034

Üye
vps 'ler genellikle sınırsız trafikli olmuyor vds'ler daha kaliteli diyebilirim :) vds'lere online oyun kurabilir upload-down işleri yapabilirsiniz :) ben'de şuan 2 tane vds var 1 tanede reseller fakat firma farklı

avast

avast

Üye
Vds lerde hangi oyunlar kurulu sende

erkan2034

Üye
Ben ay vds'me online gta san server kurmuştum :) transformice kuruluydu 2 ay önce şimdi elimdekileri upload download için kullanıyorum :)

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
konu güncel

erkan2034

Üye
Referal link yasak degilmiydi ? Yoksa s
yanlismi hatirliyorum

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Yasak değil diye biliyorum çünkü başka referans verenlerde olmuş ama öyleyse konuyu silebiliriz.konu günceldirkonu güncel

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Benim bu sitede uyeligim var bir ara site acmistim ama sayfa ekleyemedim yada kodlari ekleyemedim bu yuzden geri silmistim nasil ekleniyor aciklarsaniz tekrar dan site acacam...

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Benim bu sitede uyeligim var bir ara site acmistim ama sayfa ekleyemedim yada kodlari ekleyemedim bu yuzden geri silmistim nasil ekleniyor aciklarsaniz tekrar dan site acacam...

Sayfa derken sitenize sayfa değil mi? Peki siteniz hangi içerik yönetim sistemine sahip?ona göre yardımcı olucam

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Evet site nin sag tarafta alt alta olan sayfa linkleri var onlardan bahsetmistim
Site hangi kodlara sahip bilmiyorum galiba php olacak benin tr gg ile biten site var o htlm icerikli

erkan2034

Üye
tr.gg içerikli siteyi .php'ye taşıyamazsın ona benzer blog lar var temaları wordpressle birlikte kur kullan

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Evet site nin sag tarafta alt alta olan sayfa linkleri var onlardan bahsetmistim
Site hangi kodlara sahip bilmiyorum galiba php olacak benin tr gg ile biten site var o htlm icerikli
TR.GG uzantılı siteler html destekli olduğuna php sunucularında barınmak pekte mümkün değil :/Konu güncel.Günceldir.Konu hala güncelgüncel.

sekajmer

sekajmer

Üye
dün rastladım süper.
:tşk:

phasan

phasan

Üye
Nasıl oluyorNasil kullaniliyor bu hic boyle site acmadim da

Üst Alt