UC Browser V9.1.0.319 S^3 pf51 (Build13082616) Resmi Sürüm (28.08.2013) UnSigned Türkçe metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
UC Browser V9.1.0.319 S^3 pf51 (Build13082616) Resmi Sürüm (28.08.2013) UnSigned Türkçe metyuu

UC Browser intenet tarayıcının yeni resmi sürümü

Değişiklikler v9.1:
[*] Şimdi S60v3, S60v5 ve Symbian 3 indir yöneticisinde Doğrudan indirmeye başlayabilirsiniz bulut indir, bulut hızlı erişim

[*] S60v3 üzerinde çok daha hızlı tarama yapmak, Doğrudan sayfadaki ilk metni almak için metin kısayol gidebilirsiniz.

[*] Sanal klavye ve UI S60v5 ve Symbian 3 hakkında daha fazla tuşları
kolayca kaydırma ve klavye etrafında slayta izin verir, klavye artık çok daha kolay optimize edilmiş. Ayrıca, Arayüz ayarlar menüsünde daha fazla optimize edilmiştir.

[*] Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: metalrock, R.BEDRAN, can_20 ve 4 diğerleri

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum emeğine sağlık:oke:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica: dostum

MaxipmaN

Üye
bakalım nasıl :tşk:

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

kurutu

Üye
Bunu nasıl signed yapcaz?

cyborg78

cyborg78

Üye
Ben uc browser v9 zu kurmuştum bi ara Nokia N8'ze , facebook'a girdiğim zaman bi bakayım dedim "aktif oturum"lara
"konum olarak girdiğin şehri gösteryo" mesela telefondan nerden girdin, mesela istanbuldasın, istanbulda gösteryo.
kaldırdım onu kurdum öbürünü "UC BROWSER V7.7" nerdenmi gösteryo konumu ? telefondan girdiğim
/// Mevcut oturum / Konum: Los Angeles, CA, US _ Cihaz Türü: Windows XP üzerinde Firefox /// :oke:

karaofke

Üye
fare neden yok ya da var da ben mı bulamadım?

Jan

Jan

Üye
Çok teşekkürler kardeşim emeğine sağlık eyw :)

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Üst Alt