Uc browser 9.5 de tek sütun görünümünden çıkmak

Sponsorlu Bağlantılar

said82

Üye
    Konu Sahibi
Uc browser 9.5 de tek sütun görünümünden çıkmak
Evet akadaşlar, uc browser çok iyi bir taryıcı, ama bir konu beni sinir ediyor. Tek sütun görünümünde bazı sayfalar çok saçma gözüküyor, bu tek sütun görünümünden normal görünüme nasıl geçeriz. ?(menüsü ingilizce olduğu için bulamadım)
Yardım edecek kimse yok mu?

Liquid Glass

Kapalı Hesap
bendede aynı sorun var opera mini kullan o daha güzel

said82

Üye
    Konu Sahibi
bendede aynı sorun var opera mini kullan o daha güzel
Ben de genelde opera mini kullanıyorum ama şu indirme meselelerinde opera mini vasat oluyor. Uc browser da çok hızlı indiriyor ama işte tek sütun görünümünden çıkabilsek daha iyi olurdu. Bi de uc browser ı TR ye çevirip paylaşabilecek var mı?

Liquid Glass

Kapalı Hesap
Ben de genelde opera mini kullanıyorum ama şu indirme meselelerinde opera mini vasat oluyor. Uc browser da çok hızlı indiriyor ama işte tek sütun görünümünden çıkabilsek daha iyi olurdu. Bi de uc browser ı TR ye çevirip paylaşabilecek var mı?
Ben tr kullanıyorum ama s60v3 için sana bi tavsiyede bulinim uc browsere gir menüye tıkla orda perfences öyle birşey yazıyor ona tıkla sonra sayfa görünümü mobile yerine masaüstü görünümü olarak değiştir tek sütundan kurtul

said82

Üye
    Konu Sahibi
Ben tr kullanıyorum ama s60v3 için sana bi tavsiyede bulinim uc browsere gir menüye tıkla orda perfences öyle birşey yazıyor ona tıkla sonra sayfa görünümü mobile yerine masaüstü görünümü olarak değiştir tek sütundan kurtul
Deneyeceğim... :)
Deneyeceğim... :)
Yok olmuyor hine aynı... :(

yasin213

yasin213

Üye
Dostum ben biliyorum ama adını tam hatırlamıyorum. Preference kısmından birkaç SS çekip buraya atar mısın?
Appearances -> Page Segment size -> No Page Segment

said82

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ben biliyorum ama adını tam hatırlamıyorum. Preference kısmından birkaç SS çekip buraya atar mısın?
Appearances -> Page Segment size -> No Page Segment
Dediğini harfiyen yaptım bir fark olmuyor... :( inatla yapıyor galiba bu uc browser :D...

Liquid Glass

Kapalı Hesap
senin hatanı çözmek için uc un java versiyonunu telefonuma indirdim ayarlara baktım ve bi çözüm buldum ayarlara gir Network>web site prefence oraya tıkla mobile yazıyor orayı desktop yap sayfaları bilgisayar görünümünde göreceksin ama bi yandanda tek stun görünümünden kurtulacaksın