u700 kamera Arızası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kardelen79

Üye
    Konu Sahibi
arkadslar u700 telefonumda ön ve arka kamera görüntülemeyi çizgi film karakteri gibi yapıyor. Tüma ayaraların değiştirdim nafile birtürlü her iki kamerada da önceki orjinal görüntüleri yakalayamdım.Ses yükseltmek için servis menüsüne girmiştim oardaki ayarlarınımı karıstırdım yanlışlıkla. yoksa telefon arızalandımı yardımlarınız bekilyorum saygılar.............
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt