• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Twitter'dan, Doğum Günü Sürprizi!

Sponsorlu Bağlantılar

hamzadernek

hamzadernek

Üye
    Konu Sahibi
Twitter'dan, Doğum Günü Sürprizi!
Sosyal medya devlerinden biri olan Twitter'ın yeni bir özelliği kullanıcılarının hizmetine sunuldu.Kullanıcılarının doğum gününü eklediğinde zamanı geldiğinde profil sayfasını ziyaret ettiği zaman uçan balonlar karşılıyor.

Kullanıcılarının doğum günü tarihlerini gün/ay/yıl şeklinde kaydetme imkanı sunan Twitter kullanıcıların isterler ise sadece arkadaşlarına veya herkesin görebilecekleri şeklinde paylaşmalarına izin vermekte.Kullanıcılar isterse bu bilgiyi tamamıyla kaldırma imkanı sunmakta.Twitter'ın bu özelliği sayesinde reklam verenlere yönelik reklamları hedeflendirmeyi amaçlamakta.

Kaynak : " "

cihanata_1

cihanata_1

Üye
kaynak linki kırık @hamzadernek :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Alıntı haber açmak yasaktı? @ANIL

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Alıntı yasak değil mi ?

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Evet arkadaslar alinti yasak bunu bir kisi soylese yeterlidir

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Talep edilen konu bulunamadi diyor

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Talep edilen konu bulunamadi diyor
konu henüz onaylanmadı:oke:
Alıntı haber açmak yasaktı? @ANIL

Alıntı yasak değil mi ?

Evet arkadaslar alinti yasak bunu bir kisi soylese yeterlidir
@Reşwan adminin konuma yazdığı cevap;
Evet yasaktır, aynı habere kendi yorumunu ekleyip, başlığı değişip haberin ilk paragraflarını kendi makalenmiş gibi hazırlarsan paylaşabilirsin.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende eklemiştim fakat böyle bir kural yoktu. 1 ay önceki başka alıntı haber konusunu silmeyen "admin" isimliler benim konularımı takibe almışlar gibi davranıyor.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bende eklemiştim fakat böyle bir kural yoktu. 1 ay önceki başka alıntı haber konusunu silmeyen adminler benim konularımı takibe almışlar gibi davranıyor.
aynen bende açıyorum bazen alıntı birşey olmuyor:bilmm
ama bir defasında admin konumu düzenleyip maxicepe özgün bir haberle değiştirmişti:)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ya bu kuralı kaldırsınlar yada insanlara eşit davransınlar.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Eşit davranmadığımızı düşündüğünüz yada gördüğünüz konular hangisi şikayet edin kaldıralım arkadaşlar.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Eşit davranmadığımızı düşündüğünüz yada gördüğünüz konular hangisi şikayet edin kaldıralım arkadaşlar.
orda şuan sayısız alıntı haber olduğuna eminim ayrıca orda alıntı yasaksa üye haberleri bölümü niye var?

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tamam bidaha alinti haber gorunce direk sikayet butonunu kullaniyoruz arkadaslar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Tamam bidaha alinti haber gorunce direk sikayet butonunu kullaniyoruz arkadaslar
aynennnnnnnn
ordajki her alıntıyı şikayet etsek başedemezler :ehe :ehe :ehe
ayrıca teknoloji haberleri bölümünde alıntı yasaksa üye haberleri bölümü neden var? @Reşwan :)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Aslinda Teknoloji Haberleri Bolumu ve Cep Telefonlari Genel Bolumlerinde alinti haber yasak olmayacak ama nereden alinti yaptiklari yazacak bence en mantiklisi bu

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Aslinda Teknoloji Haberleri Bolumu ve Cep Telefonlari Genel Bolumlerinde alinti haber yasak olmayacak ama nereden alinti yaptiklari yazacak bence en mantiklisi bu
evet üye haberleri bölümündede alıntı yasak olacak adı üstünde üyelerden gelenler:)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Cep genelde artık Buğra admin maxicep'in kendj yazılarını paylaşıyor fakat daha öncesinde açılan alıntı haberleri görmezden gelip benim donanım haberden aldığım haberin 5 dakika sonra silinmesi eşitlik değil. Konunun tekrar açılmasını istediğimde bir başkası açtığından o arkadaşa ayıp olur gibisinden cevap aldım. Önemli olan hangi konunun önce açıldığıysa neyin ayıbı bu?

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Oralarda alinti yasak zaten dedigim bolumlerden yasak kalkacak

• Beğen
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Site hakkındaya konu açılmış arkadaşlar ordan devam edelim konuyu kirletmeden.

• Beğen

Üst Alt