Twitter Video Açılmaması Sorunu Yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Twitter Video Açılmaması Sorunu Yardım!!
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler, iyi forumlar...
Başlıktan da anlayacağınız üzre sorunum twitter'da videoların açılması.Açıkçası sorun tam olarak şöyle twitter'da video ya da vine açmaya çalışıyorum play butonuna tıklıyorum ancak önüme görüntü gelmiyor siyah bi ekran çıkıyor ama ses geliyor.Diğer sitelerde video açma ile ilgili bi sorunum yok.(youtube facebook falan)Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tarayıcını değiştirip onda deneyin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tarayıcı verisini geçmişi silebilirsin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ccleaner vb uygulama ile chrome uygulamasının tüm saklı verisini silebilirsin, tabi kayıtlı ne varsa gidecektir yada youruninstaller gibi uygulama ile silebilir yeniden yüklersin ama verilerin temizlendiğin den emin ol

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
ccleaner vb uygulama ile chrome uygulamasının tüm saklı verisini silebilirsin, tabi kayıtlı ne varsa gidecektir yada youruninstaller gibi uygulama ile silebilir yeniden yüklersin ama verilerin temizlendiğin den emin ol
İşe yaradı şu an videolar düzgün çalışır durumda sağol ama bu sefer de arkaplan gitti arka plan resmimi göremiyorum

Normalde arkada Axl Rose olmalıydı bknz:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İşe yaradı şu an videolar düzgün çalışır durumda sağol ama bu sefer de arkaplan gitti arka plan resmimi göremiyorum

Normalde arkada Axl Rose olmalıydı bknz:
onu bilemeyeceğim ben firefox kullanıyorum, yeni sürümünü yüklemeyi deneyin eğer eski sürüm ise

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
chrome kullanıyorsunuz ya onun eğer eski sürümü ise yani

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
chrome kullanıyorsunuz ya onun eğer eski sürümü ise yani
Chrome'u güncelledim video sorunu yine başladı bu sefer ccleanerla da çözemedim ayrıca arkaplan sorunu da devam ediyor.Anlayacağınız daha da kötü oldu..

yasin213

yasin213

Üye
Chrome'u güncelledim video sorunu yine başladı bu sefer ccleanerla da çözemedim ayrıca arkaplan sorunu da devam ediyor.Anlayacağınız daha da kötü oldu..
Mozilla Firefox veya Maxthron Tarayıcı'yı denedin mi?

yasin213

yasin213

Üye
Maxthron'un başarılı ve Yandex ile Ubuntu'yu çağrıştıran bir arayüzü var.

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sorun bilgisayarda kullandığın antivirüs-internet security gibi yazılımlarda engelliyor olabilir

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Eset nod32 kullanıyorum devre dışı bırakıp öyle deniyim bi
Bi şey olmadı hala aynı..

yasin213

yasin213

Üye
Adobe Shockware, Adobe Flash Player, Microsoft Silverlight gibi eklentiler yüklü mü? Gerçi olmasa sorması lazımdı ama yine de sorayım dedim.

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Adobe Shockware, Adobe Flash Player, Microsoft Silverlight gibi eklentiler yüklü mü? Gerçi olmasa sorması lazımdı ama yine de sorayım dedim.
Hayır,video açarken öyle bir şey sormuyor
Bu arada arkaplan işini eklenti ile hallettim bu linkte anlatıyor nasıl yapılacağını: Burdan bakıp da hala yapamayan ya da anlamayan varsa mesaj atsın anlatırım.
Ama videolar ve vinelar hala açılmıyor bu konuda yardım edebilecek yok mu?

yasin213

yasin213

Üye
Eklenti eksikliği gibi gözüküyor. Flash Player'ı güncellemeyi dene.

Üst Alt