Twitter Video Açılmaması Sorunu Yardım!!


kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Eklenti eksikliği gibi gözüküyor. Flash Player'ı güncellemeyi dene.
Daha dün indirdim olmadı.
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
çözeceğiz :ehe
tarayıcında eklenti var mı ?
 
kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çözümü buldum:
Adres çubuğunuza chrome://settings/ yazın ayarlara girmiş olursunuz.

Açılan sayfada en alt bölümde gelişmiş ayarları göstere tıklayınız.

Sistem başlığı altında Kullanabilir olduğunda donanım ivmesini kullan kutucuğunu kaldırıp pasif hale getirin.

Chrome’u yeniden başlatın sorununuz giderilmiş olacaktır.
Ama arkaplanım gözükmüyor hala.Arkaplanı eklenti sayesinde görünür hale getiriyorum ama o da chrome'u her açışımda ''eklenti durduruldu'' hatası veriyor ben de eklentiyi tekrar tekrar kurmak zorunda kalıyorum buna bi çözüm bulun nolur
 

Misafir - 527018

yıl 2019 sayende sorunumu çözdüm. teşekkürler
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt