Tweetian Yapımcısına Mesaj Gönderelim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
Tweetian Yapımcısına Mesaj Gönderelim
tweetian uygulamasını yapımcısı Dickson harika bir twitter uygulaması yapmış qt ve qml konularına oldukça hakim anlaşılan.. biz buna mesaj gönderip yeni uygulamalar çıkarmasını isteyemez miyiz? facebook felan hatta belki tarayıcı bile yapabilir kısa sürede..

bu blog sitesinin adresi..

[email protected] bu da mail adresi..

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
mail atalımda atmasına sadece bi kişinin yapacağı iş değiş telefonunla ikinci el bi android telefon takas yap işini görür nokia bıraktı bi kere daha bişe gelmiyo elden

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
tweetian ı nasıl yaptıysa o şekilde başka programlar da yapabilir..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kimse Satın Almazsa Bedavaya Adam Bir İki Uygulama Yapar Gerisine Bakmaz Bile :)

naratapa

naratapa

Üye
öyle bi uygulama olsa belki android düsünmem o derece farkediyo buyuk eksiklik, ise yarayacagini bilsem sabah aksam mail atarim :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
kendisiyle zamanında tweetian ile ilgili diyaloğa girmeye çalıştım ama yarım yamalak cevaplar verdi..biraz iletişimi zayıf birisi sanırım..bir de siz deneyin :)

achambo

achambo

Üye
iyi olur adam konulara hakim gibi ama bedava olunca çok işine yaramayacağından düşünmeyebilir gibi

aslında whatsapp ın görünümüyle ilgili de yapımcısına mesaj atılabilir androiddeki gibi olsa mesela benim de aklıma bu geldi

aliosman166

aliosman166

Üye
    Konu Sahibi
iyi olur adam konulara hakim gibi ama bedava olunca çok işine yaramayacağından düşünmeyebilir gibi

aslında whatsapp ın görünümüyle ilgili de yapımcısına mesaj atılabilir androiddeki gibi olsa mesela benim de aklıma bu geldi
zaten olan ve destek verilen bir uygulama varsın android gibi olmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt