Duyuruyu Kapat

tv cift hatlı telefon ???

 • 31 Ekim 2009
 • 3432 Okunma
 • 9 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadasler cift hatlı,tvli,usbden sarj olan cep telefonu alacaım..önerebılecegız hangı telefonlardır
   


  Yazan: bjkmuratbjk
 2. Bırak dostum çin malı telefonları geçen arkadaş kulağı sağır oluyordu konuşma yapmaktan doktor söyledi nerdeyse kulaktan olcaktı
   
 3. çin malı telefonlardan hayır gelmez. En kötü Nokia en iyi çin malın telefondan iyidir.
   
 4. Çin malı, aslında ucuzdur ama , senin göremediğin sende çok büyük hastalıklar oluşmasına nden olabilir:(...Sar değerleri olsun vs.vs. Az daha para ekle Nokia veya Sony Ericsson Al.:)Çin malı telefon kullandığımdan bunu sana söylüyorum.:)
   
 5. yaw olede nebılıyım olede dıgıpohone falan trıdent onlardanda mı hayır gelmez kıı
   
 6. Gelmez kardeş, iki gün sonra pişman olursun emin ol, yine de karar senin.:) iyi forumlar.
   
 7. ben uzun zamandan beri kullanıyorum eğer ihtiyaçların arasında tv,radyo,çift hat,gibi özellikler varsa ver 200 lira al hoşuna giden bitane güle güle kullan...
   
 8. yaw tamamda hanı telefon onu dıoym ben
   
 9. Orjinal birtane T-tech al ama orjinal olsun türkçe sitesi desteği ve E72 de java desteğiyle güzel bir model ben kullanıyorum ve media player kd player pdf okuyucu webcam programı ve oyunlar yüklü burdan bir incele java yazmıyor ama mevcut 220 liraya bluetooht aygıtı ve 2 gb kingston mini sd kart kart adaptörü şarj cihazı usb den sarj ve usb için+kulaklık garantili aldım. Gsm için uyumlu ayar gerekmiyor ve türkçesi güzel . 1600x1200 çekiyor tv güzel fm güzel.
  Sitesi: http://t-techmobile.com/e72.html Diğerlerinede bak modellerin. Buna uygun herşey işte: http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...-mali-telefonlar-icin-oyun-arsivi-271141.html burdaki java uygulamaları telde deneyip yükledim kullanabilirsin rahatça ve hafıza kartına atıp yükle diyorsun hemen yüklüyor oyunlar klasörüne ama 176x220 en iyi sonucu veriyor. program ve oyun ikiside mevcut verdiğim linkte. Çakma olmasın dikkat et.

  --------------- Ekleme ---------------

  Orjinal birtane T-tech al ama orjinal olsun türkçe sitesi desteği ve E72 de java desteğiyle güzel bir model ben kullanıyorum ve media player kd player pdf okuyucu webcam programı ve oyunlar yüklü burdan bir incele java yazmıyor ama mevcut 220 liraya bluetooht aygıtı ve 2 gb kingston mini sd kart kart adaptörü şarj cihazı usb den sarj ve usb için+kulaklık garantili aldım. Gsm için uyumlu ayar gerekmiyor ve türkçesi güzel . 1600x1200 çekiyor tv güzel fm güzel.
  Sitesi: T-TECH MOBILE Diğerlerinede bak modellerin. Buna uygun herşey işte: http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...-mali-telefonlar-icin-oyun-arsivi-271141.html burdaki java uygulamaları telde deneyip yükledim kullanabilirsin rahatça ve hafıza kartına atıp yükle diyorsun hemen yüklüyor oyunlar klasörüne ama 176x220 en iyi sonucu veriyor. program ve oyun ikiside mevcut verdiğim linkte. Çakma olmasın dikkat et.
   
 10. arkadaşım sağlığını düşünmüyorda intahar etmek istiyorsan al çin malını ama kafanada kask al zira pişmanlık duyup çok vurursun kafanı duvarlara diğer arkadaşın dediği gibi en kötü nokıa en ii denilen çöp yığını çin mallarından daha iyidir bazı arkadaşlar yok param yetmedi yok ucuzdu bahanesi ile çin alıyolar ama esas zengin onlarki 2 aylık kullanıp çöpe atılcak çakma tel alıyorlar nese olayın özeti NOKIA AL
   
Yüklüyor...
Benzer Konular - cift hatlı telefon
  Tvli Androidli Çin Malı Telefon Arıyorum Çin Malı Telefonlar Karşılaştırma ve Tartışmaları 23 Eylül 2013
  Arabistandan Gelen Telefonum Çin Malı Telefonlar Karşılaştırma ve Tartışmaları 17 Kasım 2012
  telefon almak isteyen var mı ? Çin Malı Telefonlar Karşılaştırma ve Tartışmaları 5 Kasım 2012
  Çift Hatlı TV'li Telefon Tavsiyeniz Çin Malı Telefonlar Karşılaştırma ve Tartışmaları 23 Mayıs 2009
  Çift Hatlı Telefon Alacakların Dikkatine Çin Malı Telefonlar Karşılaştırma ve Tartışmaları 9 Kasım 2008
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2017 - 07:48