Tuzla Meselesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omayra

Üye
    Konu Sahibi
Filikaya binmeyenler işten atılmış


Tuzla tersanelerinde inanılmaz olayın yankısı sürerken, filika testine katılmayı reddeden bazı işçilerin işten atıldığı iddia edildi. Teste binmeyi reddeden işçi Ramazan Savaşkan “Onların çırpınışını gördüm” diyerek korkunç olayı anlattı.
Tuzla’da dün ağırlık testi için, kum torbası yerine işçilerin bindirildiği filika denize indirilirken, halat kopmuş, denize düşen ve filikanın altında kalan 3 işçi ölmüş, diğerleri yaralanmıştı. İşçilerin böyle bir test için kullanılmasının yankıları sürerken, bugün tersanede herkes bu olayı konuşuyor. Çalışma Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Erdem de, Bakanlık müfettişleri ile birlikte inceleme için olayın yaşandığı GİSAN Tersanesi’ne geldi. Erdem incelemelerin ardından gazetecilere “Çok üzgünüz. Rapor tamamlanınca sonuçlarını paylaşacağız” dedi.

-alıntıdır-

insan hayatı ne kadar da ucuz!
 


Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bir Başka Rezalet Daha Yani..
 

Calaissien

Üye
insan canına kum torbası kadar değer verilmezse böyle olur
 
mservank

mservank

Üye
Bu tuzla tersanlerindeki kaçıncı rezalet.:(
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt