Tuşlarda ki titreşimi nasil kapatirim?

• 29 Mart 2013
  • 5257 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba, ben bu 'geri, home ve search' tuşlarinda ki titreşimi kapatmak istiyorum nasil yaparim? Bi defa yapmiştim ama hatirlamiyorum...

Yazan: Peocawe
  2. Telefonu ilk aldığımda böyle bir haber/sorun paylaşımı bulunmadığından Nokia desteği aramıştım. Malesef bu kapatılamıyor demişlerdi. Tabi WP8 için. Belki 7 için de öyledir diyeceğim ama bir defa yapmıştım diyorsun.. :hmmm

3. Merak ettim acaba ilk seferinde nasıl yapmıştınız?

4. adim gibi eminim hatirliyorum. ama sonra telefonu sifirladim ve bir daha yapamadim :S bir şeyler kurcaliyordum şansa olmuştu.. cok rahatsiz edici bu tuşlar..

- - - Eklendi - - -

hatirlayabilsem boyle bir konu acmazdim ki... :/

5. unlock olduğu için kapatmışsındır :D

Peocawe bunu beğendi.
  6. unlock evet ama nasıl yapmıştım ben bunu ya. 1 haftadır telefonda kurcalamadığım yer kalmadı :D

wph tweaksi nerden bulcam abi telde baktim ama yok.. bazaar i da biliyosun tam anlayamadim uygulama yok icinde :D

7. wph tweaks'e gir oradan kapatabilirsin.

8. bu konuyu açıklar mısınız bende htc 8x kullanıyorum bu tuşların titreşimi kapatılıyorsa bende öğrenmek isterim

9. arkadaşimizin telefonunda unlock custom rom yuklu. O yuzden bazi ekstra ayarlar yapilabiliyor. Mesela sanal tuşlarin titreşimini kapatma,arama tuşuna uygulama atama,kilit ekranindayken başlat tuşuna cift tiklayarak kilit acma gibi gibiiii:D

10. Bunlar güzel şeyler 8'de de görmek isteriz :D

11. abi wph tweaki telefonda bulamadim.. :D kizma :ehe

12. yoksa yukle kardeşim. Bizim uygulama bolumunde paylaşmiştim bir tarihlerde. Olmazsa akşama son sürümünü eklerim.

Peocawe bunu beğendi.
  13. bir tane buldum da o ayarlari goremedim. dur az kurcalayim :D

- - - Eklendi - - -

kapattim titresimleri ama PWPDH tweaks ile. kiskanin hadi beni :ehe :ehe

14. Lumia 820 ve 920 deki kapasitif tuşlarda titreşim var mı ki? ben kurcaladım titremiyordu tuşlara basınca :ah

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 16:06