Tuşlarda ki titreşimi nasil kapatirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Tuşlarda ki titreşimi nasil kapatirim?
merhaba, ben bu 'geri, home ve search' tuşlarinda ki titreşimi kapatmak istiyorum nasil yaparim? Bi defa yapmiştim ama hatirlamiyorum...

PureFood

PureFood

Üye
Telefonu ilk aldığımda böyle bir haber/sorun paylaşımı bulunmadığından Nokia desteği aramıştım. Malesef bu kapatılamıyor demişlerdi. Tabi WP8 için. Belki 7 için de öyledir diyeceğim ama bir defa yapmıştım diyorsun.. :hmmm

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Merak ettim acaba ilk seferinde nasıl yapmıştınız?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
adim gibi eminim hatirliyorum. ama sonra telefonu sifirladim ve bir daha yapamadim :S bir şeyler kurcaliyordum şansa olmuştu.. cok rahatsiz edici bu tuşlar..

- - - Eklendi - - -

Merak ettim acaba ilk seferinde nasıl yapmıştınız?

hatirlayabilsem boyle bir konu acmazdim ki... :/

ecel54

ecel54

Üye
unlock olduğu için kapatmışsındır :D

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
unlock olduğu için kapatmışsındır :D

unlock evet ama nasıl yapmıştım ben bunu ya. 1 haftadır telefonda kurcalamadığım yer kalmadı :D

wph tweaksi nerden bulcam abi telde baktim ama yok.. bazaar i da biliyosun tam anlayamadim uygulama yok icinde :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
wph tweaks'e gir oradan kapatabilirsin.

erdincpolat

erdincpolat

Üye
bu konuyu açıklar mısınız bende htc 8x kullanıyorum bu tuşların titreşimi kapatılıyorsa bende öğrenmek isterim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu konuyu açıklar mısınız bende htc 8x kullanıyorum bu tuşların titreşimi kapatılıyorsa bende öğrenmek isterim

arkadaşimizin telefonunda unlock custom rom yuklu. O yuzden bazi ekstra ayarlar yapilabiliyor. Mesela sanal tuşlarin titreşimini kapatma,arama tuşuna uygulama atama,kilit ekranindayken başlat tuşuna cift tiklayarak kilit acma gibi gibiiii:D

PureFood

PureFood

Üye

arkadaşimizin telefonunda unlock custom rom yuklu. O yuzden bazi ekstra ayarlar yapilabiliyor. Mesela sanal tuşlarin titreşimini kapatma,arama tuşuna uygulama atama,kilit ekranindayken başlat tuşuna cift tiklayarak kilit acma gibi gibiiii:D

Bunlar güzel şeyler 8'de de görmek isteriz :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
bir tane buldum da o ayarlari goremedim. dur az kurcalayim :D

- - - Eklendi - - -

kapattim titresimleri ama PWPDH tweaks ile. kiskanin hadi beni :ehe :ehe

qwerty41

qwerty41

Üye
Lumia 820 ve 920 deki kapasitif tuşlarda titreşim var mı ki? ben kurcaladım titremiyordu tuşlara basınca :ah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt