Türksat 4A uydusu 15 Şubatta fırlatılıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
Türksat 4A, Yapımında Türk teknik elemanlarının da yer alacağı 15 Şubat 2014 tarihinde fırlatılacak haberleşme uydusudur. Uydu, Japon Mitsubishi Electric firmasının
geliştirdiği DS2000 platformu üzerinde inşa
edilecek. Türksat 4A, Kazakistan'da bulunan Baykonur uzay üssünden Proton taşıyıcı roketiyle fırlatılacak.
 


ismail

ismail

Üye
vayy güzel :)
 
Never Back Down

Never Back Down

Üye
raylar yerine oturmaya başladı
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt