Turknet adsl den vdsl ye geçiş

• 16 Nisan 2018 15:01
  • 139 Okunma
  • 9 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. '' 2 Gün önce turknetin uygulamasindan destek bölümüne youtube da canlı yayın yapamıyorum download 14 mps iyi güzel hoş dedim ama upload 1 mps bile değil dedim ya ek ücret karşılığında upload hızımı artırın dedim yada beni vdsl hizmetine geçirseniz çok sevinirim yazdım."

Inşallah vdsl portu vardır da vdsl geçiş sağlarım. Bugün mesaj geldi .

< Resmi açmak için tıklayın >

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yazan: hikmet366
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Umarım vardırda geçersin VDSL gerçekten çok avantajlı türknette

Samsung ile gönderdi
    hikmet366 bunu beğendi.
  3. Inşallah birazda korkuyorum fiyat artar diye :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Bu santral dedikleri beyaz kutular mi yoksa ptt binasımi

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Şu an kaç ödüyorsun? 60myada 65 e çıkar en fazla benim vdsl aknsiz 60 tl. Santralde ptt binası olmuyor Bağladıkları kutuda vdsl portu olup olmaması önemli şöyleki fiber deniyor ama verilen hizmet hiper. Ondada belli nir yere kadar fiber kablo çekiyorlar kutulara kutulardan sokaklara bakır kablo ile dağıtıyorlar vdsl in olayı da bu aslında

Samsung ile gönderdi
    hikmet366 bunu beğendi.
  7. kutuda vdsl varmış ama kutudan eve uzaklığım dolayısıyla türk telekom saha ekibi bu hat bunu çekmez atar dediği için bizi vdsl geçirmediler.

o da yetmezmiş gibi 3 gün internetsiz kaldım adsl internetim gitti türk telekom nasıl bir halt hediyse

8. Yaşasın telekom...

Dediğini pek anlamadım açıkaçsı ama olmaması kötü olmuş

Samsung ile gönderdi
  9. türknet türk telekom saha ekibini yolluyor tamir için vs. Neyse

Santral dedikler bu kaldırımlarda olan kutular bu kutuda vdsl var ama bu kutudan bana gelen kablo uzun arafa mesafe çok olduğu için hat düşer mis Bu yüzden vdsl internet vermedi ve o kutuda ne yaptıysa 2.5 gün internetsiz kaldık

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Sizin oralar nasıl bilmiyorum o yüzden anlaöadım bizim burada her sokağın başında alt ve üst kısımda olmak üzere 2 kutu var o yüzden aıkıntı çekmiyoruz. Eğer çekilecek bakır kablo çok uzunsa uğraşmamak için demiş olabilirler ama şu gerçek var eğer o kadar mesafe varsa zaten 30 mbit seviyelerini görmen çok zor olacaktı. Tam bilmediğimden yorum yapamıyorum

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
20/04/2018 - 05:53