Türkiye'nin En Sevilen Markası Nokia'da* Değişim Senesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
isterse inglizce gelsin hünkarım burdaki ustaların 5 dakikasını alır türkçeleştirmek :D

O kadar kolay degil. Bir romu turkcelestirseniz bile o romu telefona atmak icin bootloader kilidini acmaniz lazim. Htcnin bazi modellerinde spl ile yapilabiliyor fakat lumialarda o kadar sansli degiliz simdilik

• Beğen
Tepkiler: doctorrr ve Cihanî Sultan
m542tf

m542tf

Üye
Bence sıkıntı Türkçe dil bu kadar geç yada hala gelmedi. İngilizce gelmesin lakin Türkiye şöyle değerli dünyada 3 ü avrupada 1 deyip hala Türkçe dil yoksa kusura bakmayın ama burda bir aksilik var.
Türkçe dili Nokia vermese bile windows da zaten Türkçe dil var yani microsoft bu dili biliyorken neden bu desteği vermiyor.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence sıkıntı Türkçe dil bu kadar geç yada hala gelmedi. İngilizce gelmesin lakin Türkiye şöyle değerli dünyada 3 ü avrupada 1 deyip hala Türkçe dil yoksa kusura bakmayın ama burda bir aksilik var.
Türkçe dili Nokia vermese bile windows da zaten Türkçe dil var yani microsoft bu dili biliyorken neden bu desteği vermiyor.

son derece haklısın abi.

• Beğen
Tepkiler: m542tf, doctorrr ve Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

O kadar kolay degil. Bir romu turkcelestirseniz bile o romu telefona atmak icin bootloader kilidini acmaniz lazim. Htcnin bazi modellerinde spl ile yapilabiliyor fakat lumialarda o kadar sansli degiliz simdilik

Ona da gelir.Er ya da geç.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve doctorrr
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Bekliyorum hunkarim belki gunde on kere xda'ya bakiyorum var mi bir gelisme diye:(

:kop2:Allah iyiliğini versin hünkarım.Ben de Belle gelmeden öncesi sendromu'nda her gün Google'a c6-01 Belle yazıyordum,çıkmayınca C6-01 Symbian Belle yazıyordum,olmayınca C6-01 Nokia Belle yazıyordum,o da olmayınca vazgeçiyordum.:kıskıs:

• Beğen
m542tf

m542tf

Üye
:kop2:Allah iyiliğini versin hünkarım.Ben de Belle gelmeden öncesi sendromu'nda her gün Google'a c6-01 Belle yazıyordum,çıkmayınca C6-01 Symbian Belle yazıyordum,olmayınca C6-01 Nokia Belle yazıyordum,o da olmayınca vazgeçiyordum.:kıskıs:

:ehe

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
doctorrr

doctorrr

Üye
ben 5800 ıma v60 beklerken öyleydim hiç unutumuyorum 21 Ekim 2011 de geldi :kıskıs:

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

ben 5800 ıma v60 beklerken öyleydim hiç unutumuyorum 21 Ekim 2011 de geldi :kıskıs:

Hele belki görmüşsündür bir belle konusu var...26 Ekim'den 7 Şubat'a kadar aynı konuda Belle'yi bekledik.Allah razı olsun Madness bir hevesle Belle'yi C6 için fw yapmaya çalıştı da biraz kan değişikliği oldu...:d:

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
doctorrr

doctorrr

Üye
Hele belki görmüşsündür bir belle konusu var...26 Ekim'den 7 Şubat'a kadar aynı konuda Belle'yi bekledik.Allah razı olsun Madness bir hevesle Belle'yi C6 için fw yapmaya çalıştı da biraz kan değişikliği oldu...:d:
:d: nasıl yani yaptı mı madness? :kıskıs:

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Ve bellenin de gelisini ilk olarak ben duyurmustum.

Evet hünkarım.Sana çok laf etmişlerdi de ondan sonra canciğer kuzu sarması olmuştuk..:tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Bu arada hünkarım test sürecin bitmiş!Tam mod olmuşsun.Tebrik ediyorum ve hemen bir kutlama açıyorum!:D

• Beğen
doctorrr

doctorrr

Üye
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Cihanî Sultan
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Tesekkurler arkadaslar.

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:kıskıs:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt