Türkiyeden Manzaralar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sambadisakkarit

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Nov 29 2005, 08&#58;06 PM) [post=217497]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
iyide ben o fotonun altına yorumsuz yazarken öğretmenin öğrencilere bişeyler öğretmek için ne hallare girdiğini anlatmak istedim böle komik şeylerin yanında bölyle işini yapmak için canını dişine takan insanlar war demek istemiştim ama anlayamadın galiba.buna yorum yapılamaz manasında yazdım o yazıyıda.zaten bu türkiyeden manzaralar adı altında açılan bir konu.bazılarına gülünecek bazılarıda düşündürecek sadece komik resimlerden oluşan bi konu olsaydı dediğinde haklıydın hemde sonuna kadar ama şu durumda yanlış yorumlarda bulunmuşsun bence .
[/b][/quote]

Senin "yorumsuz" yazmana laf etmedim. Ama farkındaysan yorum yapmadığın resmin üstünde komik resim yazıyor. Ben sana karşı bir tavır da koymadım. Ayrıca bana "anlattım; anlamadın" şeklinde cevap yazmana da bir anlam veremedim.

Sonuç olarak bu resmin üstüne "komik resim" yazan ve bu resme gülmesi muhtemel insanları eleştirdim ben.

"Anlatabildim mi?" demiyorum. Çünkü senin de en az benim kadar zeki olduğunu tahmin edebiliyorum.

fcinar53

Üye
belki bende bazen takılıyorum ama kardeş gerçekten bu resimlerde tepki olabilecek birşey görmedim

darkred

darkred

Üye
o zaman bende sana bişey diyemem ama bunu belirtseydin bende böle şeyler yazmaya gerek duymazdım mesela sevgili kardeşim DeLmIrA ya yazdığın gibi belirtseydin bende yanlış anlamazdım arkadaşım

sambadisakkarit

Üye
Benim tavrım resmin kendisine evreNian arkadaşım sana değil. (Biraz geç oldu ama... )

darkred

darkred

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

ringwraith

Üye
çok iiilerr ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt