Türkiyede Varda Bizmi Almadık

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Türkiyede Varda Bizmi Almadık
Arkadaşlar

3.5 mm 4 bogumlu bir ucu dişi bir ucu erkek 1-1.5 m uzunlugunda kulaklık uzatma kablosu alacagım yok bulamadım var aslında ama ya dandik yada dandik olan kabloya çok yüksek fiyatlar istenmekte aradıgım ürün aliexpress var malum alamıyorum çünkü son vergiler ile içine edildi ..

Nasıl çözecegiz bilmiyorum aradıgım çogu ürün yurtdışında.

Sonuç alamadım varda bizmi almadık

PALA.

PALA.

Üye
Bu işinizi görür mü hocam, saçma sapan fiyatlar çekiliyor malesef en fazla 5 lira maliyeti olan ürünler bunlar.

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4 Boğumlu Jak Al Kablosunu Kendin Yaparsın Olmadı

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve PALA.
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bende 5 metre uzatma jack kablosu var. 30₺ almıştım zamanında (bilgi olsun)

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Bu işinizi görür mü hocam, saçma sapan fiyatlar çekiliyor malesef en fazla 5 lira maliyeti olan ürünler bunlar.
Aradıgım bu ama kablonun yorumları iyi deyil kaliteli deyil ve çok yüksek para isteniyor bu kalitesizlige.
Mesaj birleştirildi:

4 Boğumlu Jak Al Kablosunu Kendin Yaparsın Olmadı
Ben kendim yaparım ben de anlıyorum ama mesele hem bu değil hem de benim alacagım malzemeler standart tek çesit güzel durmayacak örgülü kablo kaliteli uç nerden bulacagım bunları bulsam da hadi yine bir dünya para istenir memlekette.

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
Aradıgım bu ama bu ama kablonun yorumları iyi deyil kaliteli deyil ve çok yüksek para isteniyor bu kalitesizlige.
Malesef üç kuruşlık kablonun bulunmayıp fahiş fiyatlar ile satılması büyük rezillik. Bir elektronikçiye gidip uygun fiyata toplatabilirsiniz malzemeleri.
Ama en uygunu bile ederinde kat be kat pahallı olacaktır. Bana göre ederi 5-10 lira bişey.

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Vay memleketim vay

Bundan iki adet aldım Ugreen 1.5 m ve 50 cm kaliteli ve güzel birde kablo baglayıcı 1 m hediye.

Birde bu Robotsky 3.5 mm jak

28 haziranda verdim siparişi 14 temmuzda geldi

Degişik markalar oldugu için iki ayrı paket şeklinde geldi

Ugreen paket içerigi 3 adet tek paket zarfdan biraz büyük toplam sipariş tutarı 50 TL gümrük vergisi 16 TL çıktı

Robotsky paket içerigi 1 adet tek paket bildiginiz mektup zarfı kadar toplam sipariş tutarı 8 TL gümrük vergisi 16 TL çıktı

Hayırlı olsun...Ürünlerden çok memnunum

Varda bizmi almadık türkiyede yok dünyanın öbür ucundan kapıma bedava geliyor sadece ürün parasına birde vergimiz oldu nurtopu gibi 16+16 = 32 TL

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Vay memleketim vay

Bundan iki adet aldım Ugreen 1.5 m ve 50 cm kaliteli ve güzel birde kablo baglayıcı 1 m hediye.

Birde bu Robotsky 3.5 mm jak

28 haziranda verdi siparişi 14 temmuzda geldi

Degişik markalar oldugu için iki ayrı paket şeklinde geldi

Ugreen paket içerigi 3 adet tek paket zarfdan biraz büyük toplam sipariş tutarı 50 TL gümrük vergisi 16 TL çıktı

Robotsky paket içerigi 1 adet tek paket bildiginiz mektup zarfı kadar toplam sipariş tutarı 8 TL gümrük vergisi 16 TL çıktı

Hayırlı olsun...Ürünlerden çok memnunum

Varda bizmi almadık türkiyede yok dünyanın öbür ucundan kapıma bedava geliyor sadece ürün parasına birde vergimiz oldu nurtopu gibi 16+16 = 32 TL
Üretmeden üretenden fazla kazandılar yine ne diyelim :( Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: Wandeta

Üst Alt