Türkiye'de lider işletim sistemi hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
hani açlıktan ölüyorduk biz ? Hani yoksulluk had safhadaydı Demekki hepsi palavra şu sonuçlara bakılırsa

codblackops2

codblackops2

Üye

:D Şaka şaka :ok2:

- - - Eklendi - - -

Değil bence..Bence iOS hadi çürüt tezimi :kıskıs:

İOS Kullanıcılarını kısıtlayan bilgisayara bağlamak için binbir türlü takla atılan telefonlarının ekranı küçük olan fiyatı pahalı lüks bir telefondur :ehe

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
MasteLaa

MasteLaa

Üye

İOS Kullanıcılarını kısıtlayan bilgisayara bağlamak için binbir türlü takla atılan telefonlarının ekranı küçük olan fiyatı pahalı lüks bir telefondur :ehe
Ağzımı açamam ben :kıskıs: Symbian forever demek istiyorum :D

Lenneth

Üye
Symbian kullanimi safi aliskanliktan, diger sistemlere alisinca Symbian kullanasi gelmiyor insanin.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
random1

random1

Üye
Symbian kullanimi safi aliskanliktan, diger sistemlere alisinca Symbian kullanasi gelmiyor insanin.

şefim ezbere konuşma tamam mı? bizde bu işi biliyoruz senin kadar? hepsini kullandım. bana symbianda olmayan çok farklı birşey veremedi diğerleri. önemli olanda bu.

Türe

Türe

Üye
şefim ezbere konuşma tamam mı? bizde bu işi biliyoruz senin kadar? hepsini kullandım. bana symbianda olmayan çok farklı birşey veremedi diğerleri. önemli olanda bu.

abi herkesin zevki isteği farklı o da kendi için yorum yapmış zaten celallenme

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Symbian acayip düşmüş ya.Araştırma doğrudur bence de çünkü etrafta kime baksam okulda filan bi iphone çılgınlığı var :D

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: random1
hunter41

hunter41

Üye
Çevremde ki iphone kullananlar gösteriş amaçlı kullanıyorlar telefonun işletim sistemlerinden çoğunun haberi bile yok

• Beğen
Tepkiler: Batuhan Apatay
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Yok ya yalandır. Bi iphone kaç para. Herkeste para mı var. S2 alcam diye bi tarafım çıktı benim :(

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
2012 iPhone ile kardeşim 2013 iPhone ile babam 2014 iPhone ile de ben iOs evrenine dahil olacağım inşallah :oke:
PC'mide 2 sene içinde iMac yapmayı düşünüyorum..

:apple:iOs Krallığı:apple:

- - - Eklendi - - -

Katılıyorum.. Bir Apple ürünü kullanan kişi o platformda başka marka kullanamaz o kaliteye alıştıktan sonra.. Kardeşimin Apple dan haberi yoktu 5 ay önce 3GS aldık.. 4 ay dır kullanıyor ve o telefonla dahi benim N8 ime takoz diyebiliyor.. :)
Geçenlerde işyerindeki bir makineye düşürdü iPhone yalan oldu şimdi Eylülde çıkacak cihazı bekliyor.. Bu saatten sonra başka telefon kullanmam diyor..
Bu örnekleri çoğaltabiliriz.. Apple dan başka markaya geçiş yapan çok azdır..

random1

random1

Üye
Symbian acayip düşmüş ya.Araştırma doğrudur bence de çünkü etrafta kime baksam okulda filan bi iphone çılgınlığı var :D

İlginç? Benim etrafımda da en çok kullanılan cihaz Nokia, ardından Samsung en son da iphone dir. Ki etrafım oldukça kalabalıktır. Bir okul değil koskoca hastane, yazılım şirketleri ve diğer ortak iş yaptığım bölümler. Etrafımdaki iphone kullananlar ise E7 yi kullanınca hayran kalıyorlar. Bir tane de takoz diyene denk gelmedim. N8 gibi 12 mplik kamerası, fm vericisi ve fm radyosu vs... olan bir cihaz takoz oluyorsa fm radyosu bile olmayan iphone ne oluyor anlamadım? Kimse kalkıpta kimsenin cihazını kötülemesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt