Türkiye nin Televizyonu V3

• 13 Eylül 2013
  • 5053 Okunma
  • 64 Cevap

1. akın abi cogu kanallar acılmıyor populer olanlarda dahil bir el atabilirmisin veya v4 falan yapabilirsen ?

Yazan: baronet1905
  2. yapsa da paralı olur

3. güncellicek yakında...

4. güncellenecek yazıyor bekliyoruz çoğu kanal pert takipteyiz

5. Kesinlikle güncelleme bekliyoruz akın abiiii :D böyle bir program yazık olup gitmesin abi

6. gelecek ama biraz daha zamanı var gibi..1-2 ay sonra belki

7. çok yaw :S

8. ilgilendiği başka uygulamalar da var o yüzden televizyon uygulaması son seçeneği gibi gözüküyor.ne zaman el atarsa artık

arslanla ve MaxipmaN bunu beğendi.
  9. Anlıyoruz kardeşim sadece el atabiliyorsa atsın, böyle bir uygulama zaten böle telefonlar için hiç bir yerde yok adam ne dese de haklı tabi en basta kendi bileceği iş bunu guncelleyip guncellemeyeceği :)

Jan ve arslanla bunu beğendi.
  10. ilgilenecektir mutlaka.sadece biraz daha sabır

baronet1905 ve arslanla bunu beğendi.
  11. bence çalışan web akışlarını once dene sonra programa entegre et

12. inşallah :)

13. Jan

Jan
    Hadi hayırlısı :)

14. şu an için ses seda yok..beklemedeyiz :D

15. benim bi tavsiyem var uygulamaya internet radyodaki gibi bir kanal ekleme ve ekli kanal düzeltme yeri yaparsa uygulamanın sürekli güncelleme istemesine gerek kalmaz ve insanlarda neden bu kanal yok demez olmayanı kendi ekler

arslanla bunu beğendi.
  16. bunu iletmiştim akına yaparsa güncellemeye gerek kalmıcak...

17. Uzunca bir süredir ilk defa maxicepe girip yazıyorum. Açıkçası maxicepin yazılımı ve tasarımı değiştiğinden beri hiç uğramaz oldum.

Türkiye Televizyonu V4.0 Final güncellemesini mağazaya gönderdim.

Güncellemenin içeriği şöyle:
    * Çalışmayan kanallar ayıklandı bulabildiğim bazı alternatifleri ekledim.
    * Kanal listesi ve logoları uygulama içine entegre edildi.
    * Favoriler menüsü kaldırıldı
    * Yerine daha işlevsel olan "Kanallarım" menüsü ve sayfası eklendi.
    * Bu sayfa kişisel olacak ve herkes kendi kanallarını ekleyebilecek
    * Uygulamanın görünümünde değişiklikler yapıldı. Pembe kısımlar biraz lila-mor arası bir görünüme sahip oldu. Listenin etrafındaki siyahlıklar kaldırıldı.
    * Sorun bildirme seçeneği kaldırıldı.

Bu güncelleme son güncelleme olacak büyük ihtimalle. Kanallar otomatik olarak güncellenmeyecek...

18. fiyatı ne kadar olacak veya ücretsizmi?

arslanla bunu beğendi.
  19. final güncellemesi olduğu için keşke arayüzü toptan değiştirseydin anladığım kadarıyla sadece çerçeve ve renkler değişmiş kendi kanallarımızı ekleme özelliği süper olmuş bu arada bekliyorum mailden...

20. eline sağlık dostum,dört gözle bekliyoruz.zaten istemesek de son güncelleme olacak..malum 1 ocak 2014'de mağaza işlevini kaybedecek..
    ---
    gider ayak bir katkımız olsun.satın alacağım uygulamayı,mağazaya düşer düşmez :)

Yüklüyor...
21/09/2018 - 04:50