türkiye gp'sinde kazanan belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
türkiye gp'sinde kazanan belli oldu
Hız tutkunlarının merakla beklediği İstanbul Park’ta yapılan Formula 1 2011’in kazananı belli oldu.

“Ferrari, İstanbul Park'ı sever” herkesin ortak görüşüyordü tabiî ki söylendiği gibi de oldu. Webber , Alonso’yu geçti ve ilk üç belli oldu.

Vettel zafere doğru adım adım ilerledi ve F1 Türkiye Grand prix'sinde kazanan isim oldu. Yarışın en heyecan dolu anlarına gelince; Webber ile Alonso arasında müthiş bir ikincilik mücadelesi oldu.
Tekerlek tekerleğe gittiler bir süre. Ve 51. turda Webber ikinci sırayı kaptı.

İki Red Bull pilotu ilk iki sırada ilerledi, İstanbul'da. Diğer taraftan Force India'nın genç sürücüsü Di Pesta yarış dışı kaldı.
Red Bull pilotu Sebastian Vettel 2011 F1 Türkiye Grand prix finalini kazanarak başarılarına yeni bir zafer ekliyor. Takım arkadaşı Webber ikinci, Ferrari'den Alonso üçüncü, McLaren'den Hamilton dördüncü, Mercedes'ten Rosberg beşinci, McLaren'den Button altıncı. Renault'tan Heidfeld yedinci, Petrov sekizinci. Toro Roso'dan Buemi dokuzuncu, Sauber'den Kobayashi 10. sırada İstanbul Park'ı tamamlıyor. Massa 11., Schumacher 12. oldu.

MetQ7

MetQ7

Üye
Bence kazanan Türkiye oldu:D

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet doğru söylüyorsun .. Türkiye oldu bi süre daha Türkiyede yarışları izleyebileceğiz..

MetQ7

MetQ7

Üye
20 yıl daha devam edicek diyorlar ama inşallah doğrudur.Çünkü ekonomik olarak,reklam olarakta çok önemli

'Şeref'

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
inşallah devam eder .. istanbula gidip canlı izleme fırsatım olmadı :eller: takvimden kaldırılsa çok üzülürdüm gerçekten..

Üst Alt