Türkiye Dünya'ya bir kez daha yardım severliğini gösterdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Calaissien

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'den Gürcistan'a destek

Türkiye bugün Gürcistan'a üstü brandalarla kapalı tırlarda zırhlı araçlar gönderdi.
Türkiye başbakanı Sayın Erdoğan'ın yaptığı açıklamaya göre:
- biz bu zırhlıları Gürcistan'a önceden satmıştık olağan üstü bir durumunda göndereceğimizi onlara söylemiştik dedi.


Türk Kızılay'ı Gürcistan'da

Gürcistan'da sivillere yardım için tek ve ilk olarak Türk Kızılayı Gürcistan'a gitti.Henüz savaş hız kesmeden devam ediyor ama Türk Kızılayı savaş bölgesinde yaraları sarmaya çalışıyor.Türkiye ne kadar yardım sever olduğunu dünyaya bu hareketleriyle gösterdi Amerikan halkı olarak Türkiye'ye minnettarlığımızı bildiriyoruz.


Putin cevap vermedi
Bugün Türkiye başbakanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya devlet başkanı Vladimir Putin'i aradı.Putin ise telefona cevap vermedi Putin'in telefona cevap vermemesinin sebebi ise Türkiye'nin Gürcistan'a yaptığı yardımlar olarak düşünülüyor.


Kaynak : CNN America
 


mservank

mservank

Üye
Savaşın bize sıçramasından korkuyorum.
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Rusya'nın Amacı O Galiba..
Baksana Bizi Suçlayıp Duruyorlar.. :@
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt