TuRkiShCowboy - Konu Dışı ve Altı Genel Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
TuRkiShCowboy - Konu Dışı ve Altı Genel Yöneticisi
Enes arkadaşımız hepinizin bildiği üzere gerek aktifliği, gerek yardımseverliği gerekse MaxiCep fanatikliği, sevgisiyle herkesin dikkatini çeken bir üyemiz.
Konu dışı ve altıyla olan yakın ilgisi, bu bölümler hakkında gerek şikâyet sistemi aracılığıyla gerekse özel olarak gönderdiği şikâyetlerden görülebileceği üzere tecrübe bilgisi ile bu rütbeyi haketmiş durumdadır.

Kendisini yakınen takip eden birisi olarak ona bu rütbeyi vermekten son derece mutluyum.

Enes,
Öncelikle tebrik ederim.
Görevini yaparken son derece zorlanacağını tahmin ediyorum. Hepimiz zorlandık - hata yaptık. Bu noktada senden ilk ricam sana gelecek ve zaman zaman sert olabilecek uyarılara hazırlıklı olmandır :) Anıl benden az çekmedi mesela :D

İkinci çok önemli husus Yönetim Disiplin Kurallarıdır. Bunlardan en önemlisi ise YÖNETİM GİZLİLİĞİDİR. Bu konuda tahminlerinin çok ötesinde hassasız. Öyle ki çok değer verdiğimiz, kişi olarak da çok sevdiğimiz arkadaşlarımızı yeri geldi bu nedenle "derhal" yönetimden çıkarttık/çıkmasını rica ettik.

O nedenle bu odada -mesela- Halit, "bağsur oldum" dese bile, her ne kadar bunun milyonlarca esprisini yapma fırsatımız olsa dahi bu bilgiyi dışarı çıkartmayacağız.
Bu odada olan bu odada kalır! Yöneticilikten ayrılsan dahi bu yükümlülüğün devam eder.

Üçüncü husus olabildiğince üyelerin özgürlüklerine - konuşma ve kendilerini ifade etme haklarına - onların iradelerine üstünlük tanımamızdır. Bir konu, doğru yerde gibi dursa dahi bir başka bölüme de taşınabilir durumda ise, yani iki bölüme de uyuyor ise, önceliği üye iradesine tanıman gerekir.

Dördüncüsü kendi kimliğinden sıyrılarak yönetici kimliğine bürünmendir. Yani siyasi - dini - ahlaki - felsefi düşüncelerin her ne olursa olsun bunları yapacağın yönetim eylemlerine asla buılaştırmamalısın. Bu forum yalnızca belirli bir dine-cinsiyete-mezhebe-ırka-siyasi görüştekilere hizmet eden bir forum değil. Burada Ateist birisi de kendini ifade edebilir, eşcinsel birisi de Musevi birisi de, Nasyonel Sosyalist birisi de. Ancak siyaset yasağımız var biliyorsun. İkisi arasındaki çizgiyi gözeterek hareket etmen gerekiyor. Mesela ahlakî düşüncelerin Cinsel Sağlık kategorisinde yazılı olanları kaldırmıyor olabilir. Ama objektif bakmalısın konulara. Tüm Türkiye'ye hizmet veren bir siteyiz zira.

Beşinci olarak da, admin mesajı bulunan konulara acil olmadığı sürece müdahale etmemen gerekmekte. Onlara mesaj yazıldığında zaten biz ne oluyor diye girip bakarız, takibimizde. Bir moderatörün yaptığı eyleme ise yine acil olmadıkça müdahale etmemen gerekiyor. Anıl Umut bir konuyu gördü ve sağlık bölümüne taşıdı ise o konuyu ASLA geri taşımamalısın. Anıl görmüş ve öyle takdir etmiş, onun iradesine saygı duymalısın. Aynısını Anıl'dan da bekliyoruz tabii ki. Yine de "çok yanlış" olduğunu düşünüyorsan şikâyet edebilirsin. Biz ilgileniriz :) Ayrıca Symbian bölümünde Nadir - Güven -Mehmet ve diğer arkadaşlarımızın borusu öter :naughty: O bölümlerde üye niteliğindesin ona göre :ehe Futbol bölümünde İntifada arkadaşımız var. Vs... Her bölümün yöneticisi belli.

Son olarak da yapacağın her bir eylemden TÜM YÖNETİMİN sorumlu olacağını bilerek hareket etmelisin. Özellikle de biz mahşerin üç atlısı taşın altında kalırız ona göre :ehe Bunun sorumluluğunu bilerek hareket et. Bir üye senden şikâyet ederse sakın yüz-göz olma, bize bırak. Kendin hakkında yapılan şikâyetlerle sen ilgilenemezsin zaten, mod. şikayetlerine admin admin şikayetlerine Ozan bakıyor. Ozan'ı da şikâyet edemiyorsun şimdilik. :D

Bir şeyi de hatırlatmak zorundayım, sen bu konunun açıldığı ana kadar ÜYE idin. Senin hakkında bir konuşma geçti ise yönetimde bu sohbetin artık muhatabı değilsin ona göre. Yani bak falanca tarihte benim hakkımda böyle denmiş diye ortaya çıkamazsın. O sözler Enes'e değil MaxiCep'in bir üyesine edilmiştir, şu anda ise öyle bir üye bulunmamaktadır!..
Geçmişte olan geçmişte kalır.
Ayrıca büyüklerine saygılı ol, bayramda el öpümüne gel, terli terli soğuk su içme vs...

Kolay gelsin Enes'ciğim :)

Aşağıdaki konular bitecek! :naughty:
İyi görevler.

• Beğen
Tepkiler: TuRkiShCowboy ve Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tebrikler Enes çok mutlu oldum şimdilik en alt devre olarak çayı getireceksin ekmeği almaya bakkala gideceksin ona göre:D görevinde başarılar dilerim:)Allah utandırmasın:oke:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Enes yeni görevinde başarılar.nerdesin yaa?

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Ata o kadar şey yazmış ki adam bırakıp kaçtı galiba:ehe

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Tebrikler Enes çok mutlu oldum şimdilik en alt devre olarak çayı getireceksin ekmeği almaya bakkala gideceksin ona göre:D görevinde başarılar dilerim:)Allah utandırmasın:oke:
hadi len sen benim alt devremsin birşey yaptırmadım sana.:naughty:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bak ulen benden habersiz hacı nasıl yaptırır?:hmmm:hmmm

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Kulağını çek beni kandırdı en üst yetkili benim dedi bende inandım:bilmm:

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
Tebrikler, hayırlı olsun.

haltie

haltie

Üye
Tebrikler Enes.O bölüm iyi oldu zorda bir bölüm altından kalkarsın şimdiden kolay gelsin.:)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Tebrikler enes

EroL

EroL

Emekli Yönetici
bi kola getirsene yiğenim :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Ya sen MaxiStar olduğunda o telaşla seni yönetim alanından 50 yerden yasaklamıştık görme bir şey diye :s Dur ilgileniyorum şu anda...
Adam sadece mor şu anda :ehe
Başka hiçbir farkı yok üyeden :ehe

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Göremiyor burayı:d:

haltie

haltie

Üye
:ehe adama izin yokken giriyor izin varken giremiyor :ehe

bu arada bağsur olduğunu kimseye demicem Ata :op:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
EroL

EroL

Emekli Yönetici
morarıp kalmak bu olsa gerek

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:ehe

Hele şükür buldum :D
MaxiStar olunca o telaşla adamı 50 koldan yasakladığımız için yönetime bulamıyordum...
Erişim izinlerinden çıktı sonunda kokusu :ehe 2 milyona yakın üye var, sadece Enes erişim izinleri bölümünde yönetime yasaklanan üye konumunda :ehe Sırıtıyor orada ismi :ehe

haltie

haltie

Üye
Adam ters işte :ehe

Lafı yedin otur bari be :ehe
Aaa pardon sen oturamıyordun değil mi :ah

:ehe:ehe:ehe

Şimdi susucam diyeceğim nasıl yedin lafı triplerine girecen konuşsam Enesin konuyu sabote edicem :ehe

En iyisi ben oturdum sende gel kucağıma hadi gülüm :zuhaha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt