Turkcell'e Tekrar Numara Taşıma | ACİL YARDIM LÜTFEN :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chs23

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'e Tekrar Numara Taşıma | ACİL YARDIM LÜTFEN :(
beyler şimdi ben 4-5 yıldır turkcell'deydim geçen sene bu aylarda vodafone'a geçtım . ama vodafone'da bi halta yaramamaya başladı çevremdekilerin yuzde 90'ı turkcelli olunca tekrar turkcell'e donmeye karar verdım. hat pederin ustune kayıtlı dedim sen benim hattı taşı bugun gitmiş demişler eğer bi kere vodafone'a geçtiyseniz birdaha turkcell'e dönemezsiniz falan. müşteri hizmetlerine bağlamaya falan çalışmışlar.. pederinde vakti yokmuş gerek yok demiş çıkmı. bana cok saçma geliyor. başka yerede sorcam . acaba böyle bişey yaşayan varmı ? okuyan herkese çok teşekkürler..

erlbas

erlbas

Üye
arkadaşım ben 8-10 sene turkcell kullandım 1 sene avea hatta geçtikten sonra 6 ay önce turkcelle geri döndüm bir sorun çıkmadı

chs23

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende tekrar taşıyanlar gordum. bana çok saçma geldi zaten yarın burdaki turkcell bayi'ne sorucam okul donuşu.

- - - Eklendi - - -

aynen bende tekrar taşıyanlar gordum. bana çok saçma geldi zaten yarın burdaki turkcell bayi'ne sorucam okul donuşu.

_erdal_

_erdal_

Üye
ne 4-5 senesi 15 gün sonra bile geri dönebilirsiniz

phasan

phasan

Üye
İlk tasimada 3 ay bekliyorsun sonra 2 tasimada 7 gun beklersin en az oda turkcell numaran tasinmadi icin yani sonra turkcell gecersin geri

levent.benli

levent.benli

Üye
Merhaba ben 4 yıldır Turkcell'de çalışıyorum ve taşıma konusunda yazdıklarında sorun var yani seninle ilgili değil bayii ile ilgili normalde phasan'nın dediği gibi yasalar gereği yeni bir hat aldığında 3 ay boyunca operator değiştiremezsin fakat o üç ay dolduktan sonra istediğin kadar istediğin operatöre numaranı taşıyabilirsin. Sadece yasal olarak geçiş süreci min.2 max. 6 gün olduğu için o süreyi beklersin.
Tavsiyem o tip işlemleri sana en yakın Turkcell İletişim Metkezi(TİM)'de yapman, daha sağlıklı ve doğru hizmet alırsın.

cyber

cyber

Üye
be n bi hatla toplam 7 kere hat geçişi yaptım hepsinin de geçiş günleri 6 gündü hiç bi sorun olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt