Turkcelle iki seferdir -8.00 tl kitledim kaçtım =)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cyber

cyber

Üye
    Konu Sahibi
Turkcelle iki seferdir -8.00 tl kitledim kaçtım =)
bugün vodafone a geçiyorum -16 yı kitledim sonrada gittim ama artık avans lirayı kaldırdı diyolar =)

larten123

larten123

Üye
:D hadi hayırlısı

maxirabit

maxirabit

Üye
Yaklaşık 1-2 yıl sonra izinize ulaşıp onlar yapıcak sizin yaptığınızı ama bu kez katlamalı ve yasal yoldan tahsil edicekeler.Eğer ki hat sizin üstünüzeyse yada aile fertlerinin üstüneyse onu,yasal faizle icraa yoluyla alabiliyorlar.

Metin MF

Metin MF

Üye
Yaklaşık 1-2 yıl sonra izinize ulaşıp onlar yapıcak sizin yaptığınızı ama bu kez katlamalı ve yasal yoldan tahsil edicekeler.Eğer ki hat sizin üstünüzeyse yada aile fertlerinin üstüneyse onu,yasal faizle icraa yoluyla alabiliyorlar.

böyle bir şey yok

x-scarface

x-scarface

Üye
iyi yapmışın :naughty:

maxirabit

maxirabit

Üye

böyle bir şey yok
Turkcell'e mail atıp gelen cevabı buraya kopyalama mı istemisin?
Kendin gör diye diyorum.

- - - Eklendi - - -

Ayrıca forumda böyle bir olayın bile konusu geçmiş;
arkadaşları 2008de benim de kontörlü vodefonfu hattım. yanlışlıkla nete girdim ve eksilere düştü baya yüklü miktarda ve hemen hattımı kırdım ve turkcelle geçtim. vodefone abimin üzerineydi. şimdi abim 2-3 ay önce vodefona geçti ve yaklaşık 1 haftadır arıyorlar.eski hattınızla ilgili problem vardiye.ve abimin haberi yok eksi kontör olayından.tekrar turkcelle taşıyor numarasını. bir sorun olur mu? acil cevap verir msiniz?

http://www.maxicep.com/turkcell-des...turkcelle-110-kontur-borcum-var-3-250525.html
#29. mesajda yazıyor

Emrgncy

Emrgncy

Üye

Hattın içinde bakiye varsa örneğin 5 :tl: , kimse arkandan "Kusura bakmayın 5 :tl: niz biz de kalmış buyrun." demiyor ama :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
:bud: :bud:

maxirabit

maxirabit

Üye

Hattın içinde bakiye varsa örneğin 5 :tl: , kimse arkandan "Kusura bakmayın 5 :tl: niz biz de kalmış buyrun." demiyor ama :D
Malesef öyle zaten almayı biliyorlar sadece:D
En son hattı kapatırken,hattın içinde 5 tl bıraktım sebebide,şu vergi olayı falan başlarken aveaydı dedim ne olur ne olmaz.5tlden ölmem ama bir gün bu borç katlamasıyla karşıma çıkarsa çok kötü olur:)

- - - Eklendi - - -

ben de merak ettim şimdi yazsana
Dediğim gibi çünkü öncesinde bayiide,müşteri hizmetleri vs sormuştum,soruşturmuştum bu cevap çıkıyor.
Eğer hat kimin üstüneyse borçlu o gözüküyor ve yıllar sonrada katlamalı olarak geri dönüyor eğer istek olursa mail atıp cevabını burarya koyabilirim:)

cyber

cyber

Üye
    Konu Sahibi
yok öyle bişey turkcell öyle olduğu için yeni abonelerine kapattı avans lirayı dediğin olsaydı kapatmazdı herkesinkini katlar zengin olurdu :oke:

- - - Eklendi - - -

birde dediğine göre o zaman h.ndler kullananlar mübbet yer o zaman :D

cukuleaks

Üye
yok öyle bişey turkcell öyle olduğu için yeni abonelerine kapattı avans lirayı dediğin olsaydı kapatmazdı herkesinkini katlar zengin olurdu :oke:

- - - Eklendi - - -

birde dediğine göre o zaman h.ndler kullananlar mübbet yer o zaman :D

Andler :d: muebbet :kop:

Metin MF

Metin MF

Üye
maili kopyalar mısın buraya?

alimemet1

Üye
hacı daha fazla kitleseydin bize geçirdikleri yanında senin yaptıkların neyki

burakkk97

Üye

hayır abi diyorlar :) aveadan vodafona geçtim hattınızdaki parayı hesabınıza aktarmak için başvurunuz gibisinden bi mesaj geliyor :) ama zaten bakiyemde 0 :tl: vardı :)

cukuleaks

Üye
Benim arkadasim eskiden -750 kontor kitlemisti aklima o geldi simdi :D

burakkk97

Üye
o değil de ben Gigabaytlar kitliyorum siz ne diyorsunuz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt