Turkcell'e abone olana kadar gösterilen ilgi abone olduktan sonra yok oldu,sorunumu gidermediler!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teyzeoglu33

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'e abone olana kadar gösterilen ilgi abone olduktan sonra yok oldu,sorunumu gidermediler!
Turkcell' den vınn aldım, bir senelik sözleşme imzaladım. Sürenin dolmasına iki ay kalmıştı ki bu iki aydır ödemeyi geciktirdim. İşin can sıkıcı kısmı burada başlıyor. İnsanlık hali ödememiz bir kaç ay sarkabilir ama sözleşmede bu sarkmadan dolayı üyeliğimizin askıya alınacağı yazıyormuş fakat bu durumu bana hiç bir şekilde abone olurken sözlü olarak bildirmediler. Onlarca sayfa sözleşmeyi kimsenin okuyacağını da sanmıyorum. Zaten sana okuma fırsatı bile vermeden imza attırıp işi iki dakikada bitiriyorlar.

Velhasıl kelam ben böyle bir durumu bilseydim sağdan soldan bulup 60-70 TL' yi öyle yada böyle öderdim. Şu an ise sözleşmeyi tek taraflı feshedip tüm geçmiş kampanya ödemelerini 279 TL olarak yeni faturaya yansıtmışlar. Bunu yapmadan önce bir telefon açıp haber bile vermediler. Başka zaman defalarca arayıp abone yapmak için can atarlar ama iş vatandaşın iki kuruşunu almaya gelince hiç arayıp haber bile vermezler. Kendileriyle görüştüm ama yapacak bir şeyimiz yok deyip resmen soğuk su iç demeye getirdiler..Kotayı zaten vakumluyor gibiydi bu da bana ders oldu..Siz de aynı hataya düşmeyin,aman dikkat diyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...