Turkcell Yurt dışı aramaları tek fiyat.


blueboytr

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'den yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatları aramanın dakikası sadece 35YKr / 4 kontör. Bu avantajdan faydalanmak için YURDISI yazıp boşluk bırakarak 6633'e gönderin.


Yurtdışı indirimine abone olun, aylık 2,95 ytl karşılığı yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatları dakikası 35YKr'a arayın.
Yurtdışı indirimi Hazır Kart aboneleri için de geçerli. Tek seferde 250 ve üzeri kontör yükleyen Hazır Kartlılar, 1 ay boyunca yurtdışındaki tüm cep ve sabit hatlarla dakikası 4 kontöre konuşabiliyor. Fiyatlara KDV dahil, ÖİV hariçtir.

Yurtdışı indiriminden yararlanabilmek için YURDISI yazıp boşluk bırakarak 6633'e gönderin. Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, yurtdışı numaralarla indirimli konuşabileceksiniz.
Abonelik iptali için IPTAL YURTDISI yazın 6633'e gönderin.

  • Yurtdışı indirim seçeneği bir tarife değildir. İndirimden faydalanmak için mevcut tarifenizi değiştirmeniz gerekmez. Tarifeniz ne olursa olsun, indirimden faydalanabilirsiniz. Yurtdışı indirimi tüm yurtdışı cep ve sabit hatlara yapılan aramalarda geçerlidir. Kıbrıs numaraları indirim kapsamındadır.
  • Ücretlendirme periyodu Hazır Kart hatlarda 15 saniyede 1 kontör, faturalı hatlarda 6 saniyede birdir.
  • Faturalı hat kullanıcıları, yurtdışı indiriminden bir sonraki fatura kesiminden itibaren faydalanmaya başlayabilir. Abonelik başladıktan sonra, 2,95 YTL'lik abonelik ücreti ilk faturalarına yansır. Abonelik iptali, iptal talebinden bir sonraki fatura döneminde geçerli olacaktır.
  • Hazır Kart aboneleri 250 ve üzeri kontör yüklediklerinde 1 ay boyunca yurtdışı numaraları dakikası 4 kontörden arayacaklardır. 1 ay sonunda yeterli kontör yüklemesi yapılmazsa, yurtdışı numaraları yönüne yapılan aramalar yurtdışı tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Turkcell, kampanyalarının tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yurtdışına çıktığımda bu indirimli fiyatlardan konuşabilir miyim?

Hayır. Yurtdışı indirimi, Türkiye'den yurtdışı numaraları aramanız durumunda geçerlidir. Yurtdışında yaptığınız aramalar Turkcell Dünya tarifesi ile ücretlendirilir.
Yurtdışını indirimli aramak için tarifemi değiştirmek zorunda mıyım?

Hayır, yurtdışı indirimini mevcut tarifenizle beraber kullanabilirsiniz. Tarife değişikliği yapmanıza gerek yoktur.
Numaramı değiştirdim, aboneliğim devam eder mi?

Evet. Numara değişikliği yaptığınızda aboneliğiniz devam eder. Numaranızı devrettiğinizde o numaraya ait olan abonelik iptal olur.
Kıbrıs numaralarını da indirimli arayabilir miyim?

Evet. Kıbrıs numaraları da yurtdışı indirimine dahildir.
Yurtdışı indirimini nasıl iptal edebilirim?

IPTAL YURTDISI yazıp 6633'e göndererek iptal edebilirsiniz.
 

mmyldz

Üye
ya kuzey kıbrıs da dahil mi??????????????? cok acil lütfen
 

blueboytr

Üye
    Konu Sahibi
eski bir konu ama şimdi de yurtdışı tek fiyat kampanyası var dakikası 43 kuruş ya da 4 kontör

kktc aramaları geçerli değilmiş.

*KKTC numaraları ve Somali, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Lihtenştayn, Küba, Ekvatoral Gine ve Cibuti'ye doğru yapılan aramalar kampanya kapsamı dışındadır.

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt