Faturasız Turkcell Lifecell Hoş Geldin 7 GB paketi


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Lifecell'de her şey için bol bol internet var! 45 tl ye Uygulamalarda geçerli 20 GB ve diğer kullanımlar için 7 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! 500 dk ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP'ten BiP'e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaş! Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mahmutdenir

derya1978

Üye
s.a yeumyang hocam nasılsınız bişey sormak istşyorum


türkcell faturalı lifecell 3 gb 30 tl ödüyorum 12 ay taahhütlü

12 ay sonunda taahhüt bitince yeni teklif sunuluyor mu türkcell de yoksa direk 49 / 59 / 69 tl mi verecekler aynı paketi


taahhüt bitince türkcel de başka operatöre numara taşırsam kaç gün sonra uygun tarifeler için türkcele dönüş yapabilirim 90 gün mü 30 gün müfaturalı lifecell de devletin aldığı telsiz kullanım vergisi ayda 1,89 tl türkcel mi ödüyor

30,00 tl fatura geldi bana vergi gelmiyor galiba
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Aleykümselam teklif sunmuyorlar direk 49 TL olarak devam eder siz ararsanız teklif sunuyorlar yeni abone olarak tarifelerden yararlanmak için 90 gün şartı var vergiyi numara taşıdığınız operatör peşin ödüyor Turkcell de odemezsiniz 12 ay sonra vergi ödemeye başlarsınız
 
  • Beğen
Tepkiler: derya1978

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt