Turkcell Vınn Ile Ilgili Birkaç Soru

Sponsorlu Bağlantılar

MsNKoPaTCoCuK

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell Vınn Ile Ilgili Birkaç Soru
Arkadaşlar Vınn Cihazı Aldım Turkcell den İndirimli Olarak Fakat birkaç Sorum Var..

1- Data Hattı İle normal Hat Arasındaki Fark Nedir?
2- Hazırkart Data Hattına Kaç Ayda Bir Bakiye yüklememiz Gerekiyor..
3- turkcell data hattı ücreti ne kadar?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Arkadaşlar Vınn Cihazı Aldım Turkcell den İndirimli Olarak Fakat birkaç Sorum Var..

1- Data Hattı İle normal Hat Arasındaki Fark Nedir?
2- Hazırkart Data Hattına Kaç Ayda Bir Bakiye yüklememiz Gerekiyor..
3- turkcell data hattı ücreti ne kadar?

1.data hattı sadece internet icindir ama sms de alır verir lakin pahalıdır denemesen iyi olur. Hızı en az 7mbittir. Avea en hızlı gordum vodefone en yavastır operatore de bağlıdır. İstersen hattı faturali yada kontorluye cevirebilirsin. Ama tahadutu bekle.
2. Genelde tahadutludur. Ve faturalıdır. Her ay odeme mecburidir. Aksarsa faiz ve kesme olur.
3. Turkcell deyince biraz kalite ve cekim gucu fazladir. Nedeni bilinmez turkcell en pahalı internet ve konuşma sunar. Turkcell 5gb 50 tl ise avea 30 tl.

Baska sorun varsa buyur

MsNKoPaTCoCuK

Üye
    Konu Sahibi
1.data hattı sadece internet icindir ama sms de alır verir lakin pahalıdır denemesen iyi olur. Hızı en az 7mbittir. Avea en hızlı gordum vodefone en yavastır operatore de bağlıdır. İstersen hattı faturali yada kontorluye cevirebilirsin. Ama tahadutu bekle.
2. Genelde tahadutludur. Ve faturalıdır. Her ay odeme mecburidir. Aksarsa faiz ve kesme olur.
3. Turkcell deyince biraz kalite ve cekim gucu fazladir. Nedeni bilinmez turkcell en pahalı internet ve konuşma sunar. Turkcell 5gb 50 tl ise avea 30 tl.

Baska sorun varsa buyur
1. Hocam Bana Normal Hazırkart Data Hattı Gerekli Normal Alıcam Yani.
2. Data Hattıda Normal Kontür yüklemeli Olarak En az kaç onu soruyorum :D
3.Turkcell Olması daha iyi :D yazın 1 ay fln kullancam zaten

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hazırkart kulanımlık kart hakkında bilgim yok. Web sitesine baş vur mutlaka cevap bulursun. Yada532yiAra

Üst Alt