turkcell ve 3g sorunlarınıza çözümmm

Bence pek bi eleştirilecek tarafı yok çünkü birçok sorumuzu yanıtladı. Sağolsun. Ama forumda böyle bir rütbenin daha aktif olması çok iyi olacaktır diye düşünüyorum

welselin

Üye
bende android g2 çin telefon var..3g için manuel ayarları (turkcell)nasıl yapabilirim..Ben kocaelinden ertan..Teşekkürler

Konu Sahibi
bende android g2 çin telefon var..3g için manuel ayarları (turkcell)nasıl yapabilirim..Ben kocaelinden ertan..Teşekkürler
malesef arkadaşım çin malı telefonlar görüntülü konuşmayı desteklemiyor

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben ne rütbe istedim nede burda bi ün yapmaya niyetim var bunu devlet sorunu yapmaya gerek yok die düüşnüorum!! ben bi program ararken tesadüf üzerine bu foruma üye oldum.çok yararlı paylaşımlar oldu hoşuma gitti.ve kendi ilgi alanımdada ben yardımcı olmak istedim.çok yoğun çalışıorum ve takip edebildiğimcede arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıorum.bü bi problem olacaksa bileyim.

sadece sormuştum ben.kusura bakmayın özür diliyorum eger bi yanlışım olmuşsa.bilgi paylaşan herkese teşekkürler.

Açıklama için teşekkürler sinem hanım. Gerginlik yapmayalım arkadaşlar.

K.mürselde hiç çekmiyor :S neden acaba ?

cglr07

Üye
arkadaşlar açın turkcell resmi web sitesini girin iletişim bölümüne bize ulaşından 3g ile ilgili sorunuzu yazın sizin mail adresinize cevap geliyor 24 saat içinde ben benim oturduğum bölgede ne zaman çekicek dedim 2009 da bu bölgeye yatırım yapma planımız yok dediler

Konu Sahibi
gelen mailler otomatik atılıyor

cglr07

Üye
nasıl yani benim sorduğum bölge için söylenenler doğru değil mi ???

kütahyanın /domaniç ilçesinde 3g varmı? kampanyasından laptop artı 3g aldım ama orda okuorum fakat cekip cekmediğini bilmiorum . çekmesse nolcaak

3G'de iken telefon çaldiğinda seste bozulma oluyor.Neyden kaynaklabilir?

ben 3g ye birtürlü geçemiyorum. telefonum n73. 3g yazıp gönderiyorum gelen cvp "işleminizi gerçekleştiremiyoruz. lütfen daha sonra tekrar die cvp geliyo lütfen ayrdım edin...

edre

Üye
diyarbakırda 3g nin çekmediği yer hemen hemen yok tıkır tıkır görüntülü konuşuyorum bırakın merkezi köylerimizde bile çekiyor

Ben manisada 3g üyesiyim faturalı hattım var turkcell mobiltv 4.95 lik aylık paketi alıcam ama telefonumdan mobiltv nin sitesine giriyorum satın alıcam lig tv ve standart paket die 2 bölüme aytılıyor standart pakete tıklıyorum biras bekliyo ve talep zaman aşımı diyor cıkmak zorunda kalıyorum 5-6 kere denedim 3g de çekiyor bu bölgede yardım edebilirmisinz ?

Benim nokia 5130 cep telefonum var.Telim mobil tv yi wap portalından desteklemekte.Ama paket satın almaya kalktıgımda telefonunuz mobil tv uygulamasını desteklememektedir diye bir yazı cıkıyor.Sorunun kaynagı ne olabilir.

siz burda 3g nin şebeke sorunlarından bahsediyorsunuz..
bilmiyorsunuz ki türkiyede daha hiç şebekenin olmadığı yerler var kıymetini bilelim arkadaşlar...

merak ediyorum acaba bu şebeke 100%100 ne zaman olacak bilgiisi olanları yazmaya davet ediyorum..........

Konu Sahibi
sanırım artık konuya cevap vermiyor 1. aydır ses seda yok danışman pes etti
benim işim bu deil ben fırsat bulabilirsem giriyorum çok yoğun olduğum için tek tek cvp weremıorum dalga konusu yapmanın bi anlamı yok ben 3g haritasından semt semt açıp bakamam sadce şuunu söyledim ekipler durmadan çalışmakta.hat ile ayar ile problem warsa zaman ayırabildiğim kadar cvp vermeye çalışıorum ama danışman pes etti kaçtı gbi lafları tasvif etmiyorum arkadaşlar

XaRFaX

Üye
bu arada ben de bir soru sorayım bari.turkcell'de görüntülü konuşma yapmak için bildiğim kadarıyla ekstra bir ücret ödemiyoruz şu anda.bu, kampanya gibi bir şey mi yoksa turkcell'in görüntülü konuşmayla ilgili fiyat politikası bu şekilde devam edecek mi ileride de???