Telefon Tavsiyesi türkcell t50 hakkinda soru

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
Türkcell t50 almayi düşünüyorum fakat hafizasi yeterlimi fotoğraf video falan cekmeyi severim

Son düzenleme:
heathrow

heathrow

Üye
İkinci el Lg G2 alacaksan tanıdıktan ya da varsa tanıdık telefoncudan al.

Çok insan var "operatör telefonu alınmaz" diyen. Kullanıcı yorumlarını görmek gerek. Reklamlarda vaat ettiğini gerçekten veriyor mu?

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
Kamera ve ses perfornansı gùzel bence

byAndroid

byAndroid

Üye
Asus zenfone 5 oneririm ayni fiyatlar

çaminci

çaminci

Üye
İkinci el Lg G2 alacaksan tanıdıktan ya da varsa tanıdık telefoncudan al.

Çok insan var "operatör telefonu alınmaz" diyen. Kullanıcı yorumlarını görmek gerek. Reklamlarda vaat ettiğini gerçekten veriyor mu?
sanki telefonu operatör yapıyor

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
sonucta telefonun şeklini türkcell belirliyor zte ye yaptiriyor çoğu marka öle yapiyo zaten

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Turkcell T50 orta ölçeğin biraz daha altında telefon.Eksileri ve artıları birbirini dengeliyor .Cihazda ses gerçekten süper olmasada dinlerken keyif veriyor.Oyun oynarken ısınma zaten aşikar :D.Kamera çekimi orta derece cihazı bir süre kullandım ve inceledim bu arada :oke:.

Ek bilgi konuşma ses kalitesi gerçekten harika.Wifi çekim gücüde ekleyeceklerim arasında :oke:

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T50 orta ölçeğin biraz daha altında telefon.Eksileri ve artıları birbirini dengeliyor .Cihazda ses gerçekten süper olmasada dinlerken keyif veriyor.Oyun oynarken ısınma zaten aşikar :D.Kamera çekimi orta derece cihazı bir süre kullandım ve inceledim bu arada :oke:.

Ek bilgi konuşma ses kalitesi gerçekten harika.Wifi çekim gücüde ekleyeceklerim arasında :oke:
hafizasi hakkinda ne düşünüyorsun türkcell akilli depo kullanilabilirmi ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Akıllı depolama 3 ay 50 gb ücretsiz sonraki aylarda ücretli.Ücretsiz okadar alternatif içinde gerekli değilse alınmayabilir.

Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
hmm 8 gb kalıyor diyorlar boş olarak dogrumu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
G2 Daha Mantklı Bence

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Fantastik20

Fantastik20

Üye
    Konu Sahibi
aynen

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kamera için wp8 li Lumia modellerini de düşünebilirsiniz.
İkinci elden 500-600 liraya Lumia 920 bulabilirsiniz.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hocam bir süre kullanmışsınız. Şarjı nasıl?
Şarjı minimum 1,5 gün Maximum 2-3 gün gittiği oldu.Maximum seviyede kullanımda mobil veri ve diğer tüm tasarruf tedbirleri alınmıştır.İçerisinde bulunan batarya tasarruf programı (ismini unuttum) açık

heathrow

heathrow

Üye
Şarjı minimum 1,5 gün Maximum 2-3 gün gittiği oldu.Maximum seviyede kullanımda mobil veri ve diğer tüm tasarruf tedbirleri alınmıştır.İçerisinde bulunan batarya tasarruf programı (ismini unuttum) açık
1,5 gün dayandığında ekran süresi ne kadardı, hatırlayabiliyor musunuz?

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt