Turkcell t40 rom,recovery,yazılım,cwm herşey bilgisi olanlarP??????

Sponsorlu Bağlantılar

siteci06

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell t40 rom,recovery,yazılım,cwm herşey bilgisi olanlarP??????
telefonum açılmıyor nasıl cwm yüklerim?

crzam123123

Üye
açılmıyordan kastınız nedir acaba ?

eenneess5467

Üye
t40 icin cwm yokmu hala :(t40 icin cwm yokmu hala :(t40 icin cwm yokmu hala :(t40 icin cwm yokmu hala :(t40 icin cwm yokmu hala :(t40 icin cwm yokmu hala :(t40 icin cwm yokmu hala :(t40 icin cwm yokmu hala :(

uyducu33

Üye
selamlar arkadaslar

eenneess5467

Üye
aleykum selam. evet gencler yokmu cwm yaa rom yukleyemiyoruz

Siycey

Siycey

Üye
Kendi recovery si yok mu

eenneess5467

Üye
Kendi recoverysi varda custom rom nasil yukleyecegiz cwm olmadan .

eenneess5467

Üye
romu arkadas yapti ama yukleyemiyorum cwm olmadigindan. oda stock romu editliyo ama her adimda imzalama gerekiyor. t20s de maxiplus 5 de cwm var onlarinki olmazmi. yada zte blade 3 bu telefonla nerdeyse tipatip ayni onlarin cwm si olmaz mi ki

ishak388

ishak388

Üye
maxiplus5 mi diğer adı ?

eenneess5467

Üye
hayir telefon turkcell t40 ... bu telefon icin cmw yok ama bundan onceki telefonlarin (turkcell maxiplus 5 ve turkcell t20 nin cwmleri var) bu cwm ler turkcell t40 a olmaz mi

eenneess5467

Üye
peki bu cwm uyumlulugu neye gore tespit ediliyor. mesela zte blade 3 un cwm si avea intouch2 ye oluyor. t40 a neden olmasinki. turkcell t40 i da zte uretti ve zte blade3 e acayip benziyor bu telefon.

ishak388

ishak388

Üye
peki bu cwm uyumlulugu neye gore tespit ediliyor. mesela zte blade 3 un cwm si avea intouch2 ye oluyor. t40 a neden olmasinki. turkcell t40 i da zte uretti ve zte blade3 e acayip benziyor bu telefon.
hocam telefona destek yok elimden birşey gelmiyor :bilmm

eenneess5467

Üye
peki bu telefonlara cwmleri kim yapiyor. parasiyla yaptirabilecegimiz birileri yokmu bi grup falan

eenneess5467

Üye
bu telefon bende hastalik oldu baska tel kullanamiyorum :) bide kafaya taktimmi vazgecemiyorum illa cwm bulmam lazim :) sagolasin xda da arayalim bakalim ingilizcemiz yetecek mi :)

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
t40 türkiyenin olduğu için bulamazsın xda da

eenneess5467

Üye
yurtdisinda sanirim zte t40 olarak geciyor. xda da hazir suan yok ama bulabilor misiniz diye yazacam bi ara. belki yardimci olurlar.

Üst Alt