Turkcell T20 Açılış Ekranında Takılma .!

Sponsorlu Bağlantılar

astam18

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell T20 Açılış Ekranında Takılma .!

Merhaba
Arkadaşlar ikinci el olarak aldığım bir t20 telefonumu 1 aydır kullanıyordum hiç sorunsuz içinde cynogenmod vardı . Seri bir Telefondu . Olaya gelicek olursan
Bir gün Sarj bittiğinden dolayı kapandı .
Açmaya çalıştığımda Yeşil Arkaplan üstünde kırmızı ve mavi ekranda takılı kaldı (normaldede acılırken bu ekran var)

Ne Yapmam gerekiyor
Ses Açma + Güç Tuşunu Denedim Birşey Gelmedi .
Ancak denediğimde SD Kart takılı değildi .
Suan Sd Kart Bir arkadaşımda.
Baska bir sd karta gerekli dosya yukleyip denesem olurmu . veya başka öneriniz varmı ?

Şimdiden Teşekkürler

jublomo22

Üye
Açılıştaki ekranın bi fotosunu atabilsen belki bir şeyler söyleyebilirim bende t20 kullanıyorum,normalde ses açma+güç tuşuna bastığında hızlı önyükleme kapalıysa recovery açılır bi de bi sorum olacak teli ikinci olarak teletoncudanmı aldın yoksa eldenmi?

astam18

Üye
    Konu Sahibi
Ben telefonu elden aldım 1 ay kadarda kullandım hiç bir sorunum yoktu .

Resimi Özel mesaj attım . Sen eklersen yoruma memnun olurum
yeni olduğumdan ekleyemiyorum ..
Bilmen gereken . şuan bu ekrandayken telefonda hafıza kartım takılı değil . bataryayıda kayıp ettim -yenisini alıcam

Ses Açma + Power Tuşunda işlem yapabilmem için sanırım SD kart gerekiyor değilmi?

Önerilerinizi Söyleyin hepsini tek tek deniyicem simdiden çok teşekkür ederim ilginize..

alisait07

alisait07

Üye
Telefon belki cokmustur bendede telefon kapandi samsung yazisinda takildi acilis ekraninda takildi rom kurdum acildi

astam18

Üye
    Konu Sahibi
Başka Önerisi Olan Varmı ?

TheMadness

TheMadness

Üye
Romu yeniden yüklemen gerek

Açılıştaki ekranın bi fotosunu atabilsen belki bir şeyler söyleyebilirim bende t20 kullanıyorum,normalde ses açma+güç tuşuna bastığında hızlı önyükleme kapalıysa recovery açılır bi de bi sorum olacak teli ikinci olarak teletoncudanmı aldın yoksa eldenmi?

Teletoncu :ehe

Üst Alt