Turkcell T20 2.3.5 Güncellemesi İçeride.

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
ben root atmaya kalktım root yarım kaldı, sanırım t20 romunda root olmuyor mu ne :S telcilere gösterdim hepsi servis ona yeni rom atıcak, 2.3.3 ü yeniden kurcak dedi bende evde yapsam olmaz mı dedim, nettekilerin hepsi demo falan dedi işine yaramaz dedi, superuser programı içi bomboş bir şekilde menüde öyle kaldı, servise veresim yok, para alcaklar zaten, 2.3.5 kurarak hem ondan kurtulmak,hem telefonu rahatlatmak,hızlandırmak falan istiyordum, buda hata verdi işte.

Hepsi hikaye telefoncular para koparmak için demiştir onu. Herkes evinde kendi yapıyor romları. Sen dediğim gibi cw yükle ve ordan zip li romlar atmayı dene.

AggressivePsycho

AggressivePsycho

Üye
2.3.5 romu zipli değildi update.pp gibi bir dosya vardı türü bulunamayan dosyalar gibi sıkıştırılmış birşey, huawei ideos x5 romunu bulup kursam super user falan kalkar değil mi :) iki telefonda huawei sonuçta birbirne uyumludur herhalde?

----------Eklendi @ 21:34:04 ---------- Yazıldı @ 21:29:36 ----------

http://www.maxicep.com/android-roml...-icin-cyanogenmod-7-2-root-icinde-553515.html

mesela bu nasıl, x5 in ki işte gökte ararken yerde buldum :)

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
2.3.5 romu zipli değildi update.pp gibi bir dosya vardı türü bulunamayan dosyalar gibi sıkıştırılmış birşey, huawei ideos x5 romunu bulup kursam super user falan kalkar değil mi :) iki telefonda huawei sonuçta birbirne uyumludur herhalde?

----------Eklendi @ 21:34:04 ---------- Yazıldı @ 21:29:36 ----------

http://www.maxicep.com/android-roml...-icin-cyanogenmod-7-2-root-icinde-553515.html

mesela bu nasıl, x5 in ki işte gökte ararken yerde buldum :)

Hayır hayır sakın :D Marka aynı olabilir ama model aynı değil telefona yanlış bişey yaparsın servise gitmek zorunda kalır. Attığın link T20 için onu kurabilirsin rootlu ve oldukca hızlı + ram 150mb olarak geliyor. Fakat şarj konusu biraz kötü cabuk bitiyor.

AggressivePsycho

AggressivePsycho

Üye
bunu şimdi kurarsam tel. bozulur mu bozulmaz mı :D t20 için diyor, x5 inki ile benzettim bir an x5 olması şart değil, yeni rom ile turkcell uygulamaları ve super user dan kurtulmam yeter :D

----------Eklendi @ 21:38:06 ---------- Yazıldı @ 21:37:29 ----------

bende t20 var x5 yok :D

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
bunu şimdi kurarsam tel. bozulur mu bozulmaz mı :D t20 için diyor, x5 inki ile benzettim bir an x5 olması şart değil, yeni rom ile turkcell uygulamaları ve super user dan kurtulmam yeter :D

----------Eklendi @ 21:38:06 ---------- Yazıldı @ 21:37:29 ----------

bende t20 var x5 yok :D

Uygulamalardan kurtulursun, superuser zaten root demek. Ondan neden kurtuluyosun anlamadım? Root gider o zaman. :D

AggressivePsycho

AggressivePsycho

Üye
root olmadı sorun orda, yarım mı ne kaldı, içindeki uygulamlar gözükmüyor ve tel. şuan rootlu değil, superuser bomboş birşey şuan ana menüde yer kaplıyor ve silemiyorum

o zaman kuruyorum şu romu, hem rootlanıyormuş işimi görür :D

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Kur kur cyanogen iyidir. :D Ama şarj konusu biraz sıkıntılı onu söyleyeyim. :D

AggressivePsycho

AggressivePsycho

Üye
deneyelim o zaman hadi hayırlısı :D

mumpera

Üye
Bende anapaket güncellemesini yaparken en başında update failed diyodu. Bilgisayardan atmak yerine dosyaların tamamını sd karta attım, dload klasörüne ordan tek tek kopyalayarak denedim oldu.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Bende anapaket güncellemesini yaparken en başında update failed diyodu. Bilgisayardan atmak yerine dosyaların tamamını sd karta attım, dload klasörüne ordan tek tek kopyalayarak denedim oldu.

Nasıl yani biraz daha detaylı anlatır mısın?

mumpera

Üye
anlatımda dosyaları bilgisayarınızdan kopyalayarak tek tek yapın diyo. Ben onun yerine indirdiğim rar dosyasını sd karta attım, dload klasörüne sd karta attığım 3 güncelleştirme paketini oradan tek tek kopyalayarak yaptım güncelledi.

eyup77

Üye
başlarda donuyor yazılımın ilk safasında hafif ilerledikten sonra ne yapa bilirim ?

- - - Eklendi - - -

başlarda donuyor yazılımın ilk safasında hafif ilerledikten sonra ne yapa bilirim ? nasıl ilerlete bilirim arkadaşlar yardım edin lütfen

solyanim27

Üye
ya turkcell t20 cihazıma yoigo rom atmak istiyorum ve bu konularda pek bilgim yok bana yardım edebilecek biri var mı lütfen ?

Üst Alt